eCOMMERCE

tworzymy i wdrażamy sklepy w systemie Prestashop

Zwiększ sprzedaż w internecie – tworzymy i wdrażamy sklepy w systemie Prestashop.

Sklepy internetowe

 

Oferujemy Państwu tworzenie sklepów internetowych. Podlaskie województwo jest prężnie rozwijającym się regionem Polski, jednak aby iść z duchem czasu każda branża, a szczególnie handel staje przed wyzwaniem rozszerzenia bądź przeniesienia swojej działalności do sieci. Odpowiedzią na to wyzwanie jest tworzenie sklepu internetowego. Podlaskie jest siedzibą naszej firmy, jednak z chęcią zajmiemy się opracowaniem projektu dla klientów z każdej części kraju.

Warto wiedzieć!

Tworzenie sklepów internetowych składa się z kilku etapów, przez które chętnie Państwa przeprowadzimy: od tworzenia konceptu strony, przez projektowanie, wdrażanie, aż do rozwijania Państwa sklepu internetowego. Jest dla nas oczywistym, iż tworzenie sklepów  internetowych musi być procesem responsywnym, tak aby Państwa przyszły klient mógł korzystać z niego z każdego dostępnego urządzenia.  Dlatego też, na początku współpracy ustalamy grupę docelową klientów oraz layout sklepu.

Stawiamy na wygodę klienta przy robieniu zakupów oraz skuteczną sprzedaż. Przy tworzeniu e-sklepów, podlaskie nie jest tu wyjątkiem, zawsze staramy się dbać o najmniejsze detale projektu, jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie podczas całego procesu tworzenia. Sklepów internetowych jest coraz więcej na rynku, dlatego warto zainwestować w profesjonalny zespół który zapewni Państwu indywidualną oraz profesjonalną obsługę.

Tworzenie sklepów internetowych

przez nasz zespół charakteryzuje

Indywidualne

opracowywanie projektów graficznych e-sklepów oraz każdej z jego części

Tworzenie

wiadomości e-mail, która trafi do klientów po złożeniu zamówienia

+

Responsywny

projekt w stu procentach, Państwa e-sklep będzie działał na każdym urządzeniu

OptymalizowaniE

sklepu pod wyszukiwarki, w atrakcyjnej cenie

Mamy dużą wiedzę, skuteczne narzędzia oraz kreatywne podeście.

Przyszłością dla przedsiębiorców jest tworzenie e-sklepów, podlaskie nie może zostać w tyle.