eCOMMERCE

tworzymy i wdrażamy sklepy w systemie Prestashop

Zwiększ sprzedaż w internecie – tworzymy i wdrażamy sklepy w systemie Prestashop.

Sklepy internetowe

 

Oferujemy Państwu tworzenie sklepów internetowych. Podlaskie województwo jest prężnie rozwijającym się regionem Polski, jednak aby iść z duchem czasu każda branża, a szczególnie handel staje przed wyzwaniem rozszerzenia bądź przeniesienia swojej działalności do sieci. Odpowiedzią na to wyzwanie jest tworzenie sklepu internetowego. Podlaskie jest siedzibą naszej firmy, jednak z chęcią zajmiemy się opracowaniem projektu dla klientów z każdej części kraju.

Warto wiedzieć!

Tworzenie sklepów internetowych składa się z kilku etapów, przez które chętnie Państwa przeprowadzimy: od tworzenia konceptu strony, przez projektowanie, wdrażanie, aż do rozwijania Państwa sklepu internetowego. Jest dla nas oczywistym, iż tworzenie sklepów  internetowych musi być procesem responsywnym, tak aby Państwa przyszły klient mógł korzystać z niego z każdego dostępnego urządzenia.  Dlatego też, na początku współpracy ustalamy grupę docelową klientów oraz layout sklepu.

Stawiamy na wygodę klienta przy robieniu zakupów oraz skuteczną sprzedaż. Przy tworzeniu e-sklepów, podlaskie nie jest tu wyjątkiem, zawsze staramy się dbać o najmniejsze detale projektu, jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie podczas całego procesu tworzenia. Sklepów internetowych jest coraz więcej na rynku, dlatego warto zainwestować w profesjonalny zespół który zapewni Państwu indywidualną oraz profesjonalną obsługę.

Tworzenie sklepów internetowych

przez nasz zespół charakteryzuje

Indywidualne

opracowywanie projektów graficznych e-sklepów oraz każdej z jego części

Tworzenie

wiadomości e-mail, która trafi do klientów po złożeniu zamówienia

+

Responsywny

projekt w stu procentach, Państwa e-sklep będzie działał na każdym urządzeniu

OptymalizowaniE

sklepu pod wyszukiwarki, w atrakcyjnej cenie

Sklep internetowy na Prestashop
dlaczego warto?

System Prestashop jest obecnie bardzo cenioną i często wykorzystywaną platformą służącą do
tworzenia sklepów internetowych. Użytkownicy cenią Prestę za dużą dowolność względem ostatecznego wyglądu i łatwość zarządzania sklepem (przyjazny kokpit administracyjny nie wymagający do obsługi zamówień czy magazynu znajomości programowania).

Oczywiście wygląd to nie wszystko i wiedzą o tym osoby, które nie tylko korzystają ze sklepów jako klienci, ale przede wszystkim ci, których zadaniem jest zarządzanie nimi. Sprawia to, że nasi klienci często pytają o sklepy internetowe Białystok tworzone właśnie w oparciu o Prestashop, aby w dalszym okresie działalności móc z nich swobodnie korzystać i nie zauważać utrudnień w realizowaniu codziennych obowiązków wynikających z komplikacji na przestrzeni technologii sklepu WWW. Jest to bardzo ważne, ponieważ strona internetowa ma być dla jej właścicieli wygodnym narzędziem pozwalającym docierać do użytkowników i skłaniać ich do zapoznania się z proponowanymi produktami czy świadczonymi usługami, a nie stawać się dodatkowym ciężkim obowiązkiem, przysparzającym własnych trudności. Obsługa oraz dokonywanie wszelkich operacji i zmian jest tutaj bardzo prosta – odbywa się bowiem za sprawą czytelnego i przejrzystego interfejsu w języku polskim.

Profesjonalne tworzenie

sklepu internetowego

Satysfakcjonujące korzystanie ze sklepu, zarządzanie nim, dodawanie i usuwanie kolejnych produktów jest uzależnione od właściwego przeprowadzenia procesu wdrożenia i dostosowania wszelkich funkcji/modułów. Planując długofalowe korzystanie ze sklepu, traktując go więc jako coś, co posłuży wiele lat, warto powierzyć zadanie zaprojektowania i stworzenia sklepu profesjonalnej i doświadczonej firmie, takiej jak nasza.

Oferujemy

najwyższą jakość usług, a każdy stworzony przez nas sklep internetowy Białystok jest jednocześnie:

  • atrakcyjny wizualnie,
  • funkcjonalny,
  • przejrzysty i intuicyjny,
  • dopasowany do indywidualnych cech danej firmy,
  • łatwy w zarządzaniu.

Mamy dużą wiedzę, skuteczne narzędzia oraz kreatywne podeście.

Przyszłością dla przedsiębiorców jest tworzenie e-sklepów, podlaskie nie może zostać w tyle.