Zobacz jak wygląda nasz proces tworzenia.

Posługując się przykładem budowy jakiejkolwiek konstrukcji możemy przedstawić sposób naszego działania. Zadając pytanie naszym klientom, co jest najważniejsze w procesie stworzenia odpowiedniej koncepcji działania dla danej firmy, jednogłośnie odpowiadają, że projekt. Jest to pierwsze skojarzenie, które przychodzi na myśl.

01.

Strategia działania

Jako osoby, które patrzą na Twoją firmę z zewnątrz z innej perspektywy możemy znaleźć świeżę rozwiązanie, którego nie widzą nasi klienci.

W swoich działaniach nie uznajemy obietnic, opieramy się na konkretnych założeniach wypracowanych w procesie dyskusji i analizy. Ty jako zleceniodawca aktywnie w tym uczestniczysz. Warto podkreślić, że my jako osoby z zewnątrz patrzymy z innej perspektywy na Twój projekt, co za tym idzie, w procesie jego tworzenia zadajemy Ci pytania, analizujemy bieżącą sytuację. Musisz wiedzieć co konkretnie uzyskasz za każdą wydaną złotówkę. Dlatego tak ważnym aspektem jest nasza uczciwa opinia oraz doświadczenie naszych specjalistów

  • Strategie zaczynamy od przesłania briefu
  • Następnie analizujemy brief oraz przygotowujemy konkretne rozwiazania
02.

Proces tworzenia i wdrażania Twojego projektu

Ważna część tworzenia projektu. Na tym etapie opracowujemy złożone, cyfrowe zadania, a następnie uruchamiamy je.

Proces produkcyjny naszej firmy wygląda następująco- opracowujemy koncepcję UX, następnie tworzymy szkielety systemów o różnym stopniu skomplikowania. Projektujemy interfejs użytkownika, front-end i back-end. Kolejnym krokiem jest wsparcie rozwoju. Przed oddaniem projektu nasz produkt zostaje przetestowany, a następnie wdrożony na Twój serwer. Pamiętaj, że nie zostajesz sam po oddaniu projektu, przeprowadzamy szkolenie redakcyjne Twoich pracowników. Cieszymy się, że możemy Cię wspierać w dłuższej perspektywie. Zapytaj nas o nasze wsparcie techniczne.

  • Czas trwania projektu 1-6 miesięcy
  • Oferty opierają się na wstępnej odprawie i / lub wstępnej koncepcji i odzwierciedlają szacunkowy wysiłek
03.

Design Twojej firmy oraz tożsamość marki

Pragniemy pomoc Ci w przyszłościowej strategii oraz cyfrowej narracji Twojej firmy, tak aby odnieść długoterminowy sukces na rynku.

Dzięki złożonej analizie umożliwiamy Twojej firmie poszerzenie działalności poprzez różne kanały przekazu.Dbamy o odniesienie sukcesu na przestrzeni długoterminowej. Indywidualne podejście do każdego klienta umożliwia nam ulepszenie Twojej usługi, produktu, sposobu komunikacji z klientem. Daje Ci to możliwość wypracowania silnej tożsamości marki, a to w konsekwencji przyczynia się do wzrostu wartości Twojej firmy.

  • Czas trwania projektu 2-4 miesiące
  • Oferty opierają się na wstępnej odprawie i odzwierciedlają szacunkowy nakład pracy
04.

Makiety i prototypy

Jeden z najważniejszych punktów projektowania. Na tym etapie możemy sprawdzić swoją wizję projektu. Przetestować swój kolejny pomysł lub sprawdzić jego funkcjonalność jeszcze przed kodowaniem.

Projekty związane z planowaniem i prototypowaniem zwykle zaczynają się od naszych 1-dniowych warsztatów produktowych, a następnie przechodzą do intensywnej sesji prototypowania. Na podstawie wyników warsztatów obejmuje to wstępną koncepcję UX, stworzenie początkowej tożsamości marki, użytkowników i przepływów, projekt UX i UI oraz przyszłościowe planowanie projektu. Na końcu, w zależności od wymagań, znajduje się interaktywny manekin klikowy lub porównywalny konkretny wynik pracy.

  • Czas trwania projektu 2-6 tygodni
  • Oferta zgodnie z ustalonym limitem czasowym
05.

Zwinny miesięczny proces

Jako zwinny zespół współpracujemy z Tobą nad ciągłym rozwojem i optymalizacją Twojego produktu.

Ten przepływ pracy najlepiej nadaje się do bieżących projektów. Pod koniec każdego miesiąca otrzymasz szczegółowy przegląd przetwarzanych zadań i przepracowanych godzin. Dzięki temu zawsze masz przegląd i elastycznie przesuwasz swój produkt do przodu.

  • wsparcie projektu
  • Umowa agencyjna na uzgodniony okres, min. 2 dni projektu w miesiącu

Nasz zestaw narzędzi

My młodych i nadpobudliwych lubimy to proste i jednoznaczne. Dzięki niewielkiemu zespołowi jesteśmy w stanie realizować duże projekty w sposób ekonomiczny i w rozsądnych ramach czasowych, które zostały określone od samego początku.

Photoshop był wczoraj. Sketch to nasze narzędzie wybierane do projektów UX i UI.

Zeplin łączy projektantów i programistów. To nasze narzędzie do zgłaszania projektów do opracowania.

W Figma tworzymy szybkie prototypy dla lepszego, wspólnego zrozumienia użyteczności i interakcji.

InDesign, Illustrator, After Effects ... wyobraźnia nie ma granic

Opieramy się na CMS Wordpress z Custom Fields przy wszystkich małych i średnich projektach internetowych.

Dbamy również o wydajność Twojej witryny Wordpress. Dzięki WP Rocket zapewniamy szybki czas ładowania.

Czasami musi być trochę więcej. Polecamy ReactJS do dużych, wymagających projektów internetowych

Jakie byłoby najmądrzejsze narzędzie bez kontrolującego go mózgu?