Kontakt z Facebook – AKTUALIZACJA 2022

Kategoria: Social media

Data: 13 maja, 2022

Kontakt z Facebook – AKTUALIZACJA 2022

Każdy użytkownik Facebook Business choć raz będzie potrzebował wsparcia ze strony Supportu Facebooka. Czy znalazłeś się kiedyś w sytuacji, w której spróbowałeś już wszystkiego i żadna metoda nie była skuteczna? Jeśli tak, ten poradnik z pewnością okaże się pomocny!

Jak skontaktować się z Facebook Support w Menedżerze reklam?

Większość sieci społecznościowych ma kilka formularzy kontaktowych, w których użytkownicy mogą zgłaszać problemy. Facebook ma ich ponad 100 dla prawie każdego problemu, który możesz napotkać podczas biznesowego korzystania z Facebooka. W jednym z naszych wcześniejszych artykułów opisaliśmy różne sposoby na kontakt z Supportem Facebooka

 

 

W 2022 roku nastąpiła aktualizacja możliwości skontaktowania się z Supportem Facebooka. Użytkownik może za pośrednictwem funkcji czatu skontaktować się z Facebookiem i otrzymać natychmiastową pomoc poprzez Menedżer reklam. Dzięki szybkiemu kontaktowi z Supportem Facebooka prowadzenie Social Media nigdy nie było prostsze!

 

Support Facebooka pomoże Ci, gdy ktoś włamie się na Twoje konto lub coś pójdzie nie tak z rozliczeniami. Rozmowa z Facebookiem może pomóc skierować Cię we właściwym kierunku i rozwiązać problem. W tym artykule przedstawimy Ci krok po kroku, w jaki sposób możesz skontaktować się z Supportem Facebooka.

Zaloguj się do menedżera reklam na Facebooku 

Po zalogowaniu do menedżera reklam w lewym dolnym rogu ekranu znajduje się pomoc, która wygląda jak znak zapytania – naciśnij przycisk.

kontakt-z-facebook-support-prowadzenie-social-media
Źródło: Facebook.com

Naciśnij przycisk Pomoc 

Po naciśnięciu tego przycisku po prawej stronie pojawia się pole, w którym należy znaleźć przycisk “Skontaktuj się z zespołem pomocy”.

kontakt-z-facebook-support-prowadzenie-social-media

Wybierz “Skontaktuj się z zespołem pomocy”

Po wybraniu “Skontaktuj się z zespołem pomocy” otworzy Ci się kilka okien dialogowych, w których będziesz mógł wybrać – konto reklamowe, problem jaki wystąpił oraz pomoc, w której podajesz dane do kontaktu oraz opisujesz problem.

kontakt-z-facebook-support-prowadzenie-social-media-centrum-pomocy

Rozmowa z obsługą reklam na Facebooku

Po zrealizowaniu zgłoszenia, Facebook przekierowuje Cię do Messengera, gdzie zostaniesz połączony z przedstawicielem. Są to osoby, które na bieżąco pomogą rozwiązać Ci problem. Jeśli problem będzie bardzo skomplikowany Support oferuje pomoc w postaci rozmowy telefonicznej podczas, której również pomaga wyjaśniać zagadnienia związane z trudnościami w prowadzeniu fanpage’u. 

Podsumowanie: warto korzystać z Facebook Support

Chociaż uzyskanie wsparcia ze strony Facebooka, nie należy do najłatwiejszych zadań, zdecydowanie warto z niego korzystać. Wsparcie konsultanta pomoże Ci skutecznie rozprawić się z problemem. Ponadto, minimalizujesz ryzyko wystąpienia komplikacji, w których skutek Twoje konto w Menedżerze firmy będzie zagrożone. 

 

Kontakt z Supportem Facebooka w Menedżerze reklam nie jest jedynym sposobem na uzyskanie pomocy w związku prowadzeniem konta. Facebook umożliwia, między innymi, wsparcie w rozwiązywaniu problemów poprzez “Centrum pomocy”, zarówno w przypadku użytkowników prywatnych, jak i kont firmowych. Inne sposoby opisaliśmy we wspomnianym wcześniej artykule, w którym wyczerpująco je opisaliśmy.