Optymalizacja & Pozycjonowanie

pod wyszukiwarkę Google

Jedna z najbardziej niedocenianych gałęzi pozyskiwania klientów. Dzięki pozycjonowaniu swojej domeny internetowej można dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Warto wiedzieć !

Pozycja w wyszukiwarce jest niezwykle ważna, dzięki nam uda Ci się dotrzeć na sam szczyt. 80% całego ruchu na domenie generuje ruch organiczny z wyszukiwarek, pomożemy dla Twojego biznesu znaleźć się jak najwyżej w wynikach określonych słów kluczowych.

W naszej ofercie znajduje się również
pozycjonowanie stron www

Podlaskie województwo charakteryzuje wiele wyszukiwań, jednak aby klient mógł trafić na Państwa ofertę należy przeprowadzić udane pozycjonowanie stron internetowych. Jest to jedna z najbardziej niedocenianych, a jednocześnie prężnie rozwijających się gałęzi pozyskiwania klientów.

Pozycjonowanie stron www sprawia, że mogą Państwo trafić do szerszego grona odbiorców. To, na której pozycji znajdzie się Państwa oferta w wyszukiwarce jest niezwykle ważne w procesie dotarcia do klienta. Skuteczne pozycjonowanie seo może umieścić Państwa stronę internetową na szczycie wyników wyszukiwań. Organiczny ruch z wyszukiwarek generuje 80% całego ruchu na domenie, pomożemy Państwa biznesowi znaleźć się jak najwyżej w wynikach wyszukiwań na podstawie słów kluczowych.

Pozycjonowanie stron www

to szansa na trafienie do szerszego grona klientów, bez konieczności zmian w ofercie Państwa firmy.

1

Strategia SEO

Nasi eksperci opracują dla Państwa domeny kompleksową strategię działań SEO. Plan działań jest dostosowany indywidualnie do potrzeb każdego klienta i opracowany zostanie dopiero po uzyskaniu szeregu informacji.

2

Działania on-site

Proces pozycjonowania zaczynamy od działań on-site. Domenę przygotowujemy pod kątem technicznym, wypełniamy ją odpowiednimi treściami i optymalizujemy według standardów Google.

3

Działania off-site

Aby działania SEO miały sens, działania off-site nigdy nie powinny się kończyć. Zdobędziemy dla Państwa dużo wartościowych linków, nakierujemy potencjalnych klientów na to czego dokładnie szukają.

Korzyści współpracy z nami!

White Hat SEO

Nasi eksperci korzystają tylko z legalnych metod budowania ruchu organicznego. Nie ma obawy, że na Państwa domenę zostanie nałożony ban, przez który strona wypadnie z wyszukiwarki.

Kompleksowe strategie SEO

Przygotujemy dla Ciebie kompleksową strategię SEO. Zapewnimy stałą kontrolę i optymalizację działań, aby Twoja firma po początkowym wzroście nie wróciła do punktu wyjścia.

Raportowanie działań

Przygotujemy spersonalizowane raporty dotyczące działań, tygodniowe lub miesięczne w zależności od Państwa preferencji. Raporty umożliwiają weryfikację działań i ewentualne korekty.