Optymalizacja
& Pozycjonowanie Google

Jedna z najbardziej niedocenianych gałęzi pozyskiwania klientów. Dzięki pozycjonowaniu swojej domeny internetowej można dotrzeć do szerszego grona odbiorców.
W naszej ofercie znajduje się również

Pozycjonowanie stron www

Podlaskie województwo charakteryzuje wiele wyszukiwań, jednak aby klient mógł trafić na Państwa ofertę należy przeprowadzić udane pozycjonowanie stron internetowych. Jest to jedna z najbardziej niedocenianych, a jednocześnie prężnie rozwijających się gałęzi pozyskiwania klientów.

Pozycjonowanie stron www sprawia, że mogą Państwo trafić do szerszego grona odbiorców. To, na której pozycji znajdzie się Państwa oferta w wyszukiwarce jest niezwykle ważne w procesie dotarcia do klienta. Skuteczne pozycjonowanie seo może umieścić Państwa stronę internetową na szczycie wyników wyszukiwań. Organiczny ruch z wyszukiwarek generuje 80% całego ruchu na domenie, pomożemy Państwa biznesowi znaleźć się jak najwyżej w wynikach wyszukiwań na podstawie słów kluczowych.

Czym jest pozycjonowanie?

To szereg czynności, które mają na celu sprawić, aby nasza strona po wpisaniu określonych frazy kluczowych (dotyczących branży, usług, produktów, zapytań) była jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google (skupiamy się na tej wyszukiwarce, gdyż w Polsce jest to wyszukiwarka, z której korzysta ponad 98% internautów). Banalnie proste, prawda? Niestety nie do końca – Google nie daje jasnych wskazówek, jak pozycjonować, co zmieniać na stronie, na czym się skupić, aby witryna faktycznie była wyżej, niż portale konkurencji. Co więcej, nieumiejętne próby pozycjonowania mogą spowodować, że na stronę zostanie nałożony filtr lub ban, który wykluczy ją całkowicie z wyników wyszukiwania Google i tym samym sprawi, że firma w sieci przestanie istnieć.
1

Strategia
SEO

Nasi eksperci opracują dla Państwa domeny kompleksową strategię działań SEO. Plan działań jest dostosowany indywidualnie do potrzeb każdego klienta i opracowany zostanie dopiero po uzyskaniu szeregu informacji.

2

Działania on-site

Proces pozycjonowania zaczynamy od działań on-site. Domenę przygotowujemy pod kątem technicznym, wypełniamy ją odpowiednimi treściami i optymalizujemy według standardów Google.

3

Działania off-site

Aby działania SEO miały sens, działania off-site nigdy nie powinny się kończyć. Zdobędziemy dla Państwa dużo wartościowych linków, nakierujemy potencjalnych klientów na to czego dokładnie szukają.

Korzyści współpracy z nami!

White Hat SEO

Nasi eksperci korzystają tylko z legalnych metod budowania ruchu organicznego. Nie ma obawy, że na Państwa domenę zostanie nałożony ban, przez który strona wypadnie z wyszukiwarki.

Kompleksowe strategie SEO

Przygotujemy dla Ciebie kompleksową strategię SEO. Zapewnimy stałą kontrolę i optymalizację działań, aby Twoja firma po początkowym wzroście nie wróciła do punktu wyjścia.

Raportowanie działań

Przygotujemy spersonalizowane raporty dotyczące działań, tygodniowe lub miesięczne w zależności od Państwa preferencji. Raporty umożliwiają weryfikację działań i ewentualne korekty.
Jeżeli szukają Państwo specjalistów, którzy od lat pozycjonują strony, szukają nowych rozwiązań, testują, analizują zmiany algorytmu i wdrażają w życie nowinki SEO – zapraszamy do skorzystania z oferty na pozycjonowanie Białystok. Specjalizujemy się w promowaniu stron firmowych (zarówno firm z Białegostoku i o zasięgu ogólnokrajowym), sklepów internetowych a także blogów i innych portali. Analizujemy stronę, optymalizujemy po czym wdrażamy kampanię SEO i monitorujemy pozycje fraz kluczowych w Google.

Do pozycjonowania podchodzimy sumienie, cały czas jesteśmy na bieżąco ze zmianami w Google i co najważniejsze – umiemy wykorzystać nasze doświadczenie w pozycjonowaniu stron Klientów. Dlatego jeżeli mają Państwo stronę, którą trzeba wypromować w Google – zapraszamy do kontaktu po darmową wycenę i konsultację – gwarantujemy, że z nami pozycjonowanie zacznie przynosić oczekiwane korzyści!

Prowadzenie kampanii Ads Białystok
Kampanie Ads (dawniej AdWords) to usługa Google, która pozwala w szybki sposób wypromować stronę w wyszukiwarce internetowej. Uruchomienie kampanii Ads na wybrane frazy kluczowe pozwala na wyświetlenie strony w specjalnej sekcji reklamowej wyszukiwarki Google. Dzięki temu strona wyświetla się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania (po wpisaniu frazy kluczowej, na którą prowadzona jest kampania Google Ads).
Kampanie Ads są płatne, Google nalicza określone kwoty za każde kliknięcie w link reklamowy. Stawka zależy od konkurencyjności i popularności fraz – bardziej niszowe frazy są tańsze, za te najbardziej popularne trzeba zapłacić nawet kilka/kilkanaście złotych za jedno kliknięcie. Oczywiście samo tworzenie kampanii Ads to nie koniec – kampanię należy analizować, dopasowywać do budżetu i założeń biznesowych a także monitorować, aby wybrane frazy nie były zbyt ogólne i nie generowały przesadnych kosztów.
Skuteczne prowadzenie kampanii Ads Białystok
Jeżeli nie wiedzą Państwo, na jakie frazy warto prowadzić kampanię Ads w Google, jeżeli nie chcą Państwo ryzykować stratą dużych sum (źle skonfigurowana kampania w kilka godzin potrafi roztrwonić miesięczny budżet, nie przynosząc przy tym żadnych korzyści) – zapraszamy do kontaktu. Oferujemy prowadzenie kampanii Ads Białystok. Tworzymy i nadzorujemy kampanie Ads stron firmowych, wizytówek, sklepów internetowych, blogów i innych stron – zarówno tych skupionych na promocji wśród internautów z Białegostoku, a także projektów ogólnopolskich i ogólnoświatowych.
Do każdej kampanii Ads podchodzimy indywidualnie, razem z Klientem ustalamy cele, poznajemy założenia reklamowe i na tej podstawie przeprowadzamy researchu fraz (słów kluczowych, które najlepiej odzwierciedlą usługi/produkty oferowane na stronie), na które będzie prowadzona kampania Ads. Podczas researchu szukamy fraz niszowych, które mają niską stawkę, jednocześnie generując zapytania do potencjalnych Klientów, którzy będą zdecydowani skorzystać z usług produktów firmy. Obniżamy koszty kampanii Ads, optymalizujemy zestawy fraz, tworzymy kampanie pod określone budżety – specjalizujemy się także w analizie i monitoringu trwających kampanii, aby stale je ulepszać i sprawdzać nowe rozwiązania.
Jeżeli chcą mieć Państwo skuteczną i rzetelnie prowadzoną kampanię Google Ads – zapraszamy do współpracy!