Kandydujesz na:

Praktyki/Staż – SEO

    Jesteś ciekawy, jak strategia marketingu wpływa na ruch na stronie? Interesujesz się działaniem procesu optymalizacji strony WWW? Wiesz, co zrobić, aby strona WWW poszybowała na sam szczyt wyszukiwania w Google? To są praktyki właśnie dla Ciebie!

    Jeżeli jesteś osobą, która uwielbia analizować, a w dodatku potrafisz precyzyjnie wyszczególnić frazy kluczowe - nie czekaj i skorzystaj z naszych praktyk, poszerzając swoją wiedzę z zakresu SEO wśród najlepszych specjalistów!

    Czego oczekujemy?

    - znajomość podstawowych narzędzi niezbędnych do pozycjonowania (narzędzia Google, Ahrefs/Semrush - będą dodatkowo premiowane) -
    - podstawowa znajomość wordpressa,
    - zmysł analityczny,
    - umiejętność samodzielnego szukania informacji w Internecie,
    - kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
    - znajomość bieżących trendów w marketingu,
    - chęć rozwoju i uczenia się nowych rzeczy.

    Jakie będą Twoje zadania?

    - Tworzenie, publikacja i redakcja treści na stronie,
    - Analiza i monitorowanie statystyk i efektów,
    - Tworzenie i aktualizacja raportów dla Klientów,
    - Opracowanie strategii dla klientów.

    Nasze wymagania

      Mile widziane

        Co oferujemy?

        - możliwość odbycia praktyk studenckich,
        - możliwość odbycia stażu płatnego z PUP,
        - czas trwania praktyki: od 3 do 5 miesięcy,
        - interesującą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
        - możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
        - pracę w nieustannie rozwijającej się firmie,
        - możliwość zatrudniania po praktykach!