Kandydujesz na:

Staż – Grafik Social Media

    Masz oko do detali i jesteś szczegółowa/y? Potrafisz przelać swoją wyobraźnię na papier - a co lepsza - na monitor Twojego komputera? Posiadasz zmysł estetyczny, który w połączeniu z Twoimi pomysłami, daje niesamowite efekty w formie nieprzeciętnych grafik?

    Jeżeli odpowiedziałaś/eś 3 razy tak - ten staż to coś z pewnością dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i poznaj świat grafiki na najwyższym poziomie!

    Czego oczekujemy?

    - znajomość Photoshop, Illustrator - dodatkowym atutem będą pozostałe programy pakietu Adobe,
    - wysokie poczucie estetyki, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
    - znajomość bieżących trendów,
    - chęć rozwoju i uczenia się nowych rzeczy.

    Jakie będą Twoje zadania?

    - projektowanie grafik na kanały social media,
    - projektowanie kreacji graficznych pod reklamy Ads,
    - w przyszłości projektowanie prostych animacji na kanały social media,
    - inicjowanie kreatywnych działań w zakresie nowych projektów.

    Nasze wymagania

    • Kreatywność
    • Social Media
    • UI/UX

    Mile widziane

    • Digital marketing
    • Organizacja pracy
    • UI/UX
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość UX

    Co oferujemy?

    - możliwość odbycia praktyk studenckich,
    - czas trwania stażu: od 3 do 6 miesięcy,
    - interesującą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
    - możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
    - pracę w nieustannie rozwijającej się firmie,
    - rozwinięcie swojej wiedzy z zakresu wizualizacji 3D,
    - możliwość zatrudniania po praktykach!