Strony internetowe

Delta

Zobacz online

Nowoczesna strona internetowa oddająca charakter firmy Delta

Delta jest producentem rusztowań i szalunków wykorzystywanych podczas tworzenia inwestycji budowlanych, znajdujących się zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ponadto, firma ta w swojej ofercie posiada certyfikowane zabezpieczenia UNIMAX, zadaszenia tymczasowe oraz konstrukcje reklamowe. Delta tworzy systemy, które nie tylko są wykorzystywane w pracach budowlanych, ale również podczas eventów czy wydarzeń kulturalnych.

Delta

Strona internetowa dostarczająca wszelkich informacji na temat produktów

Strona internetowa Delta to złożony projekt, oparty na wyjątkowych fotografiach wykonanych podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. Wyczerpujące opisy produktów znajdujące się na niej dostarczają wszelkich informacji na temat oferty naszego Klienta. Dynamiczne hero przyciąga uwagę osób odwiedzających stronę oraz zachęca ich do dalszego zapoznawania się z nią. Design został zaprojektowany w taki sposób, aby jak najlepiej oddawać charakter firmy Delta.

Delta
Delta

“Do współpracy z naszym Klientem podeszliśmy kompleksowo - stworzyliśmy filmy promocyjne oraz profesjonalną sesję fotograficzną, które zostały wykorzystane na stronie internetowej. Nie zabrakło na niej również wizualizacji 3D, stworzonej na podstawie oferty Delta.”

– CEO PROGRAFFING

Delta

Jeszcze prostszy sposób na zwiększenie zasięgu firmy!

Funkcjonalna strona zawierająca rozbudowaną ofertę jest najlepszym sposobem na pozyskiwanie nowych klientów.

Przegląd usług

Web Design

  • Figma
  • Adobe Creative Cloud

Organizacja pracy

  • Jira
  • Trello

Stack technologiczny

  • WordPress/Timber
  • HTML/SCSS/JS