Strony internetowe

Elemental Asia

Zobacz online

Stworzyliśmy nowoczesny portal internetowy zawierający autorskie grafiki 3D

Elemental Asia jest częścią jednej z największych na świecie grup kapitałowych zajmujących się recyklingiem, czyli Elemental Holding S.A. i obejmuje swoim zasięgiem region azjatycki. Zajmuje się skupem i recyklingiem ceramicznych katalizatorów, których komponenty, będące metalami szlachetnymi w postaci monolitu, poddawane są specjalistycznym badaniom w laboratoryjnym.

Elemental Asia

Innowacyjna strona otwarta na rynki zagraniczne

Efektem naszej współpracy z Elemental Holding S.A. jest nowoczesny portal internetowy, który w całości dedykowany jest klientom zagranicznym. Stworzyliśmy anglojęzyczną stronę, której niepowtarzalny design idealnie odwzorowuje charakter firmy. Ciemna kolorystyka w zestawieniu z naszymi autorskimi grafikami opartymi o technologię 3D oraz materiałami video zapewnia niepowtarzalne doznania wizualne.

Elemental Asia
Elemental Asia

“Niezwykle inspirujący projekt! Tworzenie wspólnego projektu z klientem, który jest otwarty na proponowane przez nas rozwiązania to, nie tylko czysta przyjemność, ale przede wszystkim dobre rokowania na przyszłą współpracę!”

– CEO PROGRAFFING

Elemental Asia

Zdobywanie rynków zagranicznych nigdy nie było prostsze!

Stworzona przez nas strona internetowa wykonana w języku angielskim jest doskonałym sposobem na zdobywanie klientów pochodzących z najbardziej odległych krajów.

Przegląd usług

Web Design

  • Figma

  • Adobe Creative Cloud

Organizacja pracy

  • Jira

  • Trello

Stack technologiczny

  • WordPress/Timber

  • HTML/SCSS/JS