Filmy reklamowe

Eliza_betka PZZ S.A.

Zobacz online

Film reklamowy z influencerem

Dobre filmy reklamowe sięgają do głęboko ukrytych emocji. Przywodzą na myśl pozytywne wspomnienia. Wzbudzają sentyment. Właśnie taką produkcję stworzyliśmy we współpracy z Podlaskimi Zakładami Zbożowymi S.A. oraz gościem specjalnym - lokalnym influencerem i autorytetem w dziedzinie gotowania, Panią Elżbietą, znaną jako Eliza_betka.

Eliza_betka PZZ S.A.

Ciepła, rodzinna atmosfera

Nasze filmy reklamowe opowiadają historię. W tej realizacji, stworzonej we współpracy z Podlaskimi Zakładami Zbożowymi S.A. zbudowaliśmy ciepłą, rodzinną atmosferę. Postanowiliśmy pokazać, wspólne wypieki z wykorzystaniem Mąki Tortowej - kultowego produktu naszego klienta. Klimat, jaki uzyskaliśmy na filmie, sprawia, że widz podczas oglądania go może poczuć wspaniały zapach złotej, świeżo upieczonej chałki z kruszonką. Gościem specjalnym w naszej produkcji była Eliza_betka, która od lat dzieli się wspaniałymi przepisami ze swoimi obserwatorami na Instagramie, tworząc wartościową społeczność.

Eliza_betka PZZ S.A.
Eliza_betka PZZ S.A.

"To niesamowite doświadczenie, współpracować na planie z osobą posiadającą tak ogromną pasję do gotowania. Eliza_betka jest profesjonalistką, w tym, co robi, co sprawiło, że wszystkie ujęcia wyszły bardzo naturalnie. Owocem naszej wspólnej pracy jest ciepły i rodzinny film, który skradł serca internautów."

– CEO PROGRAFFING

Przegląd usług