Filmy reklamowe

Film Elemental Asia

Zobacz online

Film Elemental Asia

Jakie korzyści, w przypadku uczestników rynku azjatyckiego, płyną z dołączenia do Elemental Asia, który jest częścią jednej z największych na świecie grup kapitałowych zajmujących się recyklingiem, czyli Elemental Holding S.A.? Film reklamowy, który przygotowaliśmy na zlecenie naszego klienta, w efektowny sposób przedstawia najważniejsze benefity płynące z takiej współpracy.

Film Elemental Asia

Dynamiczny film reklamowy

Pragnieniem naszego klienta, było stworzenie kreatywnego filmu reklamowego ukazującego zalety podjęcia z nim współpracy. Nie chciał, aby był taki sam, jak inne, dostępne na rynku. Właśnie dlatego zgłosił się do nas. Stworzyliśmy dynamiczne video, w którym wykorzystaliśmy zaawansowane techniki 3D. Ponadto, nasza produkcja została wzbogacona o profesjonalnego lektora anglojęzycznego. Całość robi niesamowite wrażenie!

Film Elemental Asia
Film Elemental Asia

“Stworzenie filmu reklamowego we współpracy z Elemental Asia było niezwykle ciekawym przedsięwzięciem. Udało się nam stworzyć ciekawy projekt, który, dzięki zastosowaniu anglojęzycznego lektora, dotrze do jeszcze większej grupy odbiorców.”

– CEO PROGRAFFING

Przegląd usług