Filmy reklamowe

Katarzyna Jackowska

Zobacz online

Krótkometrażowy filmik promujący

Zastanawiacie się jak wygląda dzień pracy w ubezpieczeniach? Sprawdźcie naszą realizację dla Katarzyna Jackowska - Ubezpieczenia i poznajcie naszą klientkę jeszcze bliżej! Praca z takimi profesjonalistami to dla nas przyjemność!

Katarzyna Jackowska

Pokaż siebie

Pokaż jak wygląda Twój dzień. Pokaż siebie, swój wizerunek. Przyciągnij zainteresowanie widza. Krótkie spoty odwzorowująca w dynamiczny sposób jak szybko i elastycznie pracujemy w przeciągu dnia. Idealnie pokazała to Katarzyna Jackowska z branży ubezpieczeniowej.

Katarzyna Jackowska
Katarzyna Jackowska

"Sprawdźcie naszą realizację dla Katarzyna Jackowska - Ubezpieczenia i poznajcie naszą klientkę jeszcze bliżej! Praca z takimi profesjonalistami to dla nas przyjemność!"

– CEO PROGRAFFING

Jaki powinien być film promujący Twoją firmę?

Przede wszystkim musi od pierwszej sekundy przyciągnąć widza. Ukazuje on tylko najważniejsze cechy usługi lub produktu i zachęca do zapoznania się z dalszą ofertą. W ten sposób docieramy do szerokiego grona odbiorców w krótkim czasie, przedstawiając markę, produkt, czy usługę w korzystnym świetle. Oryginalne efekty dźwiękowe, ponadczasowa forma i starannie napisany scenariusz to gwarancja sukcesu.

Przegląd usług

Adobe Creative Cloud

Kamera

Dron