Filmy reklamowe

Święta z PZZ S.A.

Zobacz online

Wielkanocny film reklamowy - PZZ S.A.

Wiosna to czas, w którym przyroda budzi się do życia po długiej, zimowej stagnacji. W tym okresie obchodzimy również Wielkanoc. Już samo wspomnienie tego święta przywołuje na myśl rodzinną atmosferę i przepyszne wypieki. Mazurek wielkanocny - klasyka gatunku, którą przedstawiliśmy na naszym filmie reklamowym, wykonanym na zlecenie Podlaskich Zakładów Zbożowych S.A.

Święta z PZZ S.A.

Rozbudź sentyment w widzach

Czy istnieje recepta na udane filmy reklamowe, które w sposób nieoczywisty skłonią widza do zapoznania się z naszą ofertą lub zakupu danych produktów? Oczywiście, że tak. Mówi się, że kupujemy poprzez emocje. Dobry film promocyjny jest poruszający. Dzięki niemu możemy sięgnąć do miłych wspomnień odbiorcy. Właśnie taką produkcję stworzyliśmy we współpracy z PZZ S.A. oraz Eweliną Łapińską, finalistką programu Top Chef.

Święta z PZZ S.A.
Święta z PZZ S.A.

"Nie chcemy przedstawiać produktu w zwykły sposób. W zamian za to postanowiliśmy pokazać go w wielkanocnej odsłonie oraz przedstawić odbiorcom kreatywny sposób, w jaki mogą go wykorzystać. Współpraca z osobą, będącą autorytetem w dziedzinie gotowania, jaką jest Ewelina Łapińska, dodatkowo zwiększa wiarygodność marki."

– CEO PROGRAFFING

Przegląd usług