Skutecznie docieraj do swojej grupy docelowej

Reklama na Facebooku

Reklama na Facebooku, czyli jak trafić do klientów?

Social media rosną w siłę, a Facebook staje się liderem w tej branży. W dzisiejszych czasach niemal wszyscy korzystają z tego popularnego portalu społecznościowego. Jak wykorzystać jego potęgę? Sam fanpage nie wystarczy. Aby dotrzeć do większej ilości klientów, niezbędna jest reklama na Facebooku, która pozwoli zbierać żniwa w Twojej firmie!

Dlaczego warto zainwestować w reklamę na Facebooku?

Potencjał, jaki drzemie w kampaniach reklamowych FB, jest ogromny! Reklama na Facebooku daje możliwość kierowania spersonalizowanej treści do konkretnego odbiorcy, co przekłada się na znaczny wzrost konwersji. Nie ma znaczenia, co sprzedajesz – znajdziemy klientów zainteresowanych Twoim produktem lub usługą!

Facebook

„Nie ma Cię na Facebooku? Nie istniejesz!”

Wiele się mówi o tym, że reklama na Facebooku jest dzisiaj jedną z najbardziej skutecznych form dotarcia do klientów. Pod koniec 2019 roku baza tego serwisu wynosiła ponad 2,4 mld użytkowników z całego świata. W Polsce z FB korzysta już ponad 17 milionów osób, to potężna baza potencjalnych klientów! Dzięki danym deklaratywnym i behawioralnym, które użytkownicy udostępniają za pośrednictwem Facebooku, możemy dotrzeć z reklamą do konkretnych odbiorców. Facebook daje możliwość skutecznego profilowania reklam, a prawidłowe ich skonfigurowanie pozwala odnosić sukcesy, co przekłada się na zyski z inwestycji.

Dla kogo jest ta usługa?

Reklama na Facebooku to usługa skierowana do wszystkich tych, którzy chcą zwiększyć transfer ruchu na swojej stronie www, sklepie internetowym, profilu na FB itp. Jeśli zależy Ci na większej sprzedaży, na budowaniu wizerunku i działaniach PR-owych czy nawiązywaniu interakcji z klientami, to reklama na Facebooku jest właśnie dla Ciebie!

Ten najpopularniejszy serwis społecznościowy pozwala dotrzeć zarówno do klienta indywidualnego (B2C), jak i do firm (B2B). Jego wyszukiwarka staje się coraz bardziej podobna do wyszukiwarki Google. Wiele osób szuka i otrzymuje odpowiedzi na swoje zapotrzebowanie właśnie za pośrednictwem FB. Dzięki takim wyszukiwaniom profile użytkowników stają się pełniejsze, a reklama na Facebooku jeszcze skuteczniejsza!

Reklama na Facebooku to dla Ciebie czarna magia? Zleć to profesjonalistom!

Facebook daje wiele narzędzi umożliwiających prowadzenie kampanii reklamowych za pośrednictwem swojego serwisu. Niestety dla wielu nie są one zrozumiałe, a odpowiednie ustawienie parametrów odgrywa tutaj kluczowe role. Co więcej, ustawienie wszystkiego, monitorowanie oraz korygowanie wymaga dodatkowego czasu, którego większości przedsiębiorcom jednak brakuje. Dlatego też w naszej ofercie pojawiła się usługa, jaką jest reklama na Facebooku. Wybierając ją, zyskasz gwarancje profesjonalnie przygotowanej kampanii reklamowej na najpopularniejszym portalu społecznościowym!

2.4 mld użytkowników

Zapewne nie raz słyszałeś to słynne określenie. Cóż, prawdą jest, że odkąd powstał ten portal społecznościowy, życie powoli zaczęło przenosić się do świata wirtualnego. Dzisiaj, szczególnie dla przedsiębiorców jest to jeden z głównych kanałów pozyskiwania ruchu. Prowadzenie profilu na FB to jeden z kluczowych kroków do pozyskania nowych klientów. Warto jednak pamiętać, że dopełnieniem jest profesjonalna reklama na Facebooku. Aby jednak trafiała ona do klientów zainteresowanych Waszym produktem lub usługą, musi zostać odpowiednio przygotowana.

Jak to działa?

Najistotniejszym elementem w kampaniach na FB jest określenie celu oraz sprecyzowanie grupy docelowej, do której chcemy przesłać swój przekaz. Mając do dyspozycji zarówno dane deklaratywne, czyli te, które użytkownik udostępnia w czasie rejestracji, jak i dane behawioralne, czyli informacje mówiące co lubi, udostępnia i na co reaguje na portalu, możemy przygotować skuteczną reklamę z dowolnym produktem lub usługą.

Strategia w social media

Dzięki wszystkim tym informacjom oraz poprawnej konfiguracji Facebook Ads możemy dotrzeć dokładnie do osób zainteresowanych Twoją usługą lub produktem. Inaczej należy skonfigurować reklamę, w której odbiorcą są osoby chętnie wychodzące poza FB (np. reklamę strony www), a inaczej by dotrzeć do tych, które są aktywne wewnątrz serwisu (np. reklamę fanpage). Dlatego też warto zlecić konfigurację agencji, która dysponuje odpowiednią wiedzą i doświadczeniem w social media.

Możliwości dotarcia do klienta

Możemy wykorzystać Twoją bazę adresów e-mail, aby dotrzeć ponownie do osób, które już znają Twoją firmę. Pozwoli to na budowanie marki wśród zaufanych klientów, co także przełoży się na zyski i wzrost zainteresowania ofertą.

Dobre powody, dla których jesteśmy agencją odpowiednią dla Ciebie

Odpowiednie działania na profilu

Odpowiednie prowadzenie social media marketing, który obejmuje m.i prowadzenie fanpage przez firmę, wykreuje jej najlepsze cechy. Co przełoży się na wzrost świadomości użytkownika, a następnie na sprzedaż.

Facebook obowiązek dla przedsiębiorców

Jak wiadomo Facebook to najpopularniejszy serwis społecznościowy w Polsce. Dlatego obecność Twojej firmy jest obowiązkowa.

Zwiększamy zaangażowanie użytkowników

Nasze działania bezpośrednio wypływają na zwiększenie zaangażowania użytkowników, wzrost liczby lików, budowanie rozpoznawalności marki.