Strona internetowa w XXI wieku. Dlaczego warto?

Data: 6 kwietnia, 2020

Strona internetowa w XXI wieku. Dlaczego warto?

Nowoczesna strona internetowa – warto?

Z pozoru proste pytanie, które wymaga jeszcze prostszej odpowiedzi. Warto posiadać stronę internetową, bo przecież prawie każdy ją ma! My przyjrzymy się bliżej dlaczego ta odpowiedź nie dotyka sedna sprawy i jak ważne jest posiadanie własnej witryny internetowej.

Daj się poznać z dobrej strony – strona internetowa wizytówka firmy.

W dzisiejszym natłoku myśli, kodów i spraw łatwiej jest zapamiętać adres strony internetowej niż numer telefonu. Strona internetowa jest to must have dla każdego, kto chce rozwijać swoją działalność. Większość istniejących już firm, posiada swoją stronę internetową.

Dobrze jakościowo wykonany projekt zwiększa prestiż dla firmy. To właśnie tym wygrywają ludzie, którzy mając świadomość o potencjale, wykorzystują go i poświęcają dużo czasu na tworzenie i projektowanie strony internetowej, wyróżniającej się spośród konkurencji.

Przy wyborze agencji świetną wartością dodatnią będzie dla Ciebie sytuacja, w której rozmawiasz bezpośrednio z właścicielem agencji, ewentualnie z osobą decyzyjną.

Ważne przy tworzeniu, jest to, abyśmy pamiętali, że strona ma być przejrzysta i intuicyjna. Klient chcący nawiązać współpracę, musi mieć jak najprostszą drogę do znalezienia potrzebnych mu informacji. To właśnie wygląd i odpowiedni system nawigacji na stronie, przyczynia się do tego czy odwiedzający nawiąże współpracę z wami, czy z konkurencją.

Ludzie to wzrokowcy, a pierwsze wrażenie jest bardzo ważne.

Strona internetowa to najlepszy pracownik, nie wychodzi z pracy nawet w nocy.

Strona internetowa pracuje 24h na dobę i nie trzeba jej płacić za nadgodziny.

Dobrze zaprojektowana i przemyślana strona, będzie pełniła dla Was rolę obsługi klienta.

Jest kilka poziomów rozbudowy strony www i tym samym poziomów automatyzacji obsługi. Pierwszy poziom to strona informacyjna, prezentująca Waszą działalność. Zawarte są w niej podstawowe informacje o zakresie usług, podane są realizacje i kontakt telefoniczny, mailowy jako forma nawiązywania współpracy.

Natomiast musimy sobie uświadomić jakie są możliwości do zwiększenia obrotów.

Poprzez zastosowanie odpowiednich funkcjonalności, strona może w pełni samodzielnie przeprowadzić klienta przez etapy nawiązywania współpracy. Cały ten proces może się odbyć bez kontaktowania się z Wami. Każda działalność ma swoją specyfikę, więc abyście mogli dostać konkretne i spersonalizowane rozwiązania, wyślijcie nam prośbę o kontakt przez formularz – podaje link kontakt albo zadzwoń.

Funkcjonalna strona internetowa ­­– klienci z całego świata. Brzmi jak marzenie?

To wręcz fundamentalna zaleta, o której każdy z nas powinien pamiętać i obrać za główny cel. Strona internetowa jest dla nas punktem wyjściowym do budowania pozycji naszej firmy w Internecie. Wujka Google traktujmy jako największy katalog firmowy jaki istnieje. Rynek zbytu w postaci sprzedaży internetowej, to szerokie pole do popisu dla działalności gospodarczych, a strona jest pierwszym punktem wyjściowym do pozyskiwania korzyści nawet nie wychodząc z domu.

Ciągle dostępna i gotowa do pracy.

Zawartość strony jest dostępna dla odbiorców przez cały dzień. Ma to dwie zalety. Jedna jest oczywistością. Dzięki temu można zapoznać się z Waszą ofertą o każdej porze dnia i tygodnia. Idzie to w parze z nawiązywaniem współpracy. Niedziela już nie stanowi problemu, ponieważ klient samodzielnie może złożyć zamówienie, z poziomu strony internetowej.

Drugą zaletą jest brak potrzeby inwestowania w handlowców, szkolenia dla pracowników, brak umów i odpowiedzialności wobec swoich pracowników.

Dla firmowej strony wystarczy odpowiedni marketing, który napędzi sprzedaż. Koszty są kilkakrotnie mniejsze porównując do kosztów jednego pracownika przy minimalnej krajowej, a często posiadamy więcej niż jednego.

To tylko zalążek korzyści idących w parze z indywidualnie i prawidłowo stworzoną stroną www.

Możliwość komentowania została wyłączona.