Profesjonalne filmy animowane

Animacje 2D

animacje-2d

Animacje 2D - Wyjątkowa prezentacja firmy

Animacja 2D jest bardzo elastyczna pod względem przedstawiania historii. W ciągu kilku tygodni możemy stworzyć coś, czego filmowanie mogłoby zająć kilka miesięcy, a nawet rok. Dobra animacja przyciągnie widzów w każdym wieku. Dlatego nasze są najlepsze.

Wszystkie sceny są zaprojektowane z dbałością o każdy szczegóły, a żaden ruch rysika nie jest przypadkowy.

Z tego względu w naszych animacjach każda klatka i postać, a nawet pojedyncze elementy, są najpierw ręcznie rysowane, co pozwala nam upewnić się, że wszystko będzie wyglądać idealnie pod koniec produkcji.

Animations

Filmy animowane dla Twojej firmy - Od filmów instruktażowych po filmy opowiadające historię firmy

Tworzenie animacji 2D w kilku klatkach ujmiemy to, do czego sfilmowania potrzeba wiele czasu. Do każdego projektu możemy dopasować odpowiedniego lektora i dobrać idealnie pasującą muzykę, a to wszystko na podstawie scenariusza, który wspólnie uzgodnimy.

Nasze animacje są wykonywane przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w rysunku i malarstwie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja animacja oprócz przekazu będzie artystyczną wizją, posiadającą wyjątkowe walory estetyczne. Nasz rysownik nie boi się nowych wyzwań, dlatego niezależnie od tego, czym się zajmujesz, masz pewność, że animacja będzie uszyta idealnie na Twoją miarę.

W naszej ofercie znajdują się animacje rysunkowe i animacje cutout, które podzielone są ze względu na rodzaju rysunku. Wyróżniamy

animacje flatowe
animacje semi-realistyczne
animacje realistyczne

Poznaj kroki, w jakich powstają

Animacje dla firm

Ciekawe przedstawienie Twojej marki w Internecie umożliwi Ci dotarcie do większej liczby odbiorców, a co za tym idzie, rozszerzyć działalność i maksymalizować zyski. Jak wyróżnić się na tle innych firm? Co zaprezentować odbiorcom, aby wywołać w nich zachwyt?

Animacje to dobry sposób, aby przedstawić proces produkcji elementów oferty, zaprezentować Twoją firmę lub pokazać jej historię w interesujący i niekonwencjonalny sposób.

Oferujemy kilka typów animacji, zarówno te najprostsze, do których zaliczamy flatowe, jak i ręcznie rysowane, poklatkowe projekty.

Animacja 2D - Indywidualny sposób na pokazanie swoich potrzeb

Tworzone przez nas animacje zobrazują każdą historię, jaką zechcesz. Może to być opowieść o Twojej firmie, proces powstawania produktu, czy też Twoja własna historia. Nie boimy się wyzwań, więc to tylko od Ciebie zależy, o czym będziemy tym razem opowiadać poprzez pociągnięcia pędzlem po wirtualnym płótnie.

Cały proces animacji jest przez nas skrupulatnie rozpisany i zaplanowany, dzięki czemu wiesz, że stworzony dla Ciebie projekt jest dobrze przemyślany.

Najlepsze programy do animacji

Programy, których używamy, pozwalają nam utrzymać najlepszą jakość i płynność animacji, ale również umożliwiają nam dużą swobodę w tworzeniu tego, czego teraz najbardziej potrzebujesz!

Rysunek odręczny

Przed przystąpieniem do animacji najpierw trzeba wszystko narysować. Nasi artyści stworzą kadry odręcznie, co daje możliwość swobodnego wprowadzenia poprawek, niezależnie od ich ilości, nawet na początkowych stadiach projektu.

Przyciągaj wzrok

Animacja przykuje uwagę nie tylko najmłodszych. To rozwiązanie przyciągnie osoby w każdym wieku, które są zainteresowane przyjemną oprawą wizualną projektu.

Dobre powody, dla których jesteśmy agencją odpowiednią dla Ciebie

Najlepsze oprogramowanie i sprzęt

Za dobrymi animacjami nie stoją tylko zdolność rysownika. Pracujemy na najwyższej jakości programach do animacji, łącząc je z równie dobrymi tabletami graficznymi.

Szybkość

Animacja jest trudną sztuką łączenia rysunku i dźwięku i często zajmuje dużo czasu, ale dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości wielu sztuczek animacyjnych, cały proces przebiega o wiele sprawniej.

Doświadczenie

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zachwycających obrazów i animacji. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy podchodzą do swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem.