Profesjonalne produkcje filmowe

Filmy reklamowe

klaps filmowy

Filmy reklamowe - Wpływamy na emocje użytkowników

Film to krótka historia zamknięta w kilku klatkach i ujęciach, z dodatkiem dialogu. To może być również Twoja historia, którą chcesz przedstawić światu. A my Ci w tym pomożemy! Wiemy, jak w niewielkich rozmiarów produkcji umieścić wszystko, co dla Ciebie najważniejsze.

Dlatego pracujemy z najlepszymi w tej dziedzinie, a materiały obrabiane są w programach graficznych w taki sposób, by zachowały indywidualny charakter firmy. Dlatego tak ważne jest światło, klimat i przestrzeń, w jakiej realizujemy filmy reklamowe, a przede wszystkim Twoja autentyczność!
Produkcja filmów reklamowych - Prograffing.

Shots

Dobry film jest interesujący. Doskonały - To gra na zmysłach

Za pomocą filmu w prosty, przejrzysty sposób wprowadzisz nowych pracowników w ich obowiązki, ułatwisz im podnoszenie kwalifikacji zawodowych, czy też przeprowadzisz szkolenie. 

Filmy szkoleniowe realizujemy z profesjonalnym lektorem w oparciu o scenariusz, który wspólnie ustalimy, aby był dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego z Was, a następnie jego napisaniem zajmie się nasz copywriter. 

 

Osoby, które szukają dla swojej firmy najlepszej kampanii reklamowej zajmującej się produkcją filmów promocyjnych, najczęściej wpisują w wyszukiwarkę:

 

Filmy reklamowe

Spoty reklamowe

Filmy promocyjne dla firm

Film produktowy
Filmy korporacyjne
Produkcja filmowa
 
Napisz do nas po cennik filmów
Wyjaśnimy Ci to wszystko krok po kroku.

Filmy reklamowe dla firm - Przedstawimy Twoją firmę w nieszablonowy sposób.

Filmy reklamowe dla firm to inaczej filmy brandowe, okolicznościowe lub wizerunkowe.
Przygotujemy materiał wideo, w którym zaprezentujemy najwyższe wartości Twojej firmy . Przedstawimy jej pracowników i pokażemy zakres ich działania, oraz wszelkie osiągnięcia, które powinny poznać światło dzienne. Ujęcia kręcimy zróżnicowanie - zarówno z ziemi, jak i z powietrza.

Oferujemy również panoramiczne ujęcia kręcone dronem. W przeciwieństwie do często stosowanych przez firmy prezentacji, film wzbudza w nim emocje - jest dużo ciekawszy oraz angażuje uwagę widza

Kojarzysz to uczucie, kiedy oglądając wideo niekontrolowanie się uśmiechasz? Właśnie taką produkcję wykonamy Twojej firmie.
Filmy reklamowe to nowoczesna i elegancka wizytówka, która pokaże, że konkurencję zostawiasz daleko w tyle.

Sporty reklamowe, które tworzymy charakteryzują się profesjonalnym sprzętem. Mimo iż posiadamy profesjonalne kamery softboxy i lampy, wychodzimy z założenia, że profesjonalny sprzęt to nie wszystko. Najdroższe wyposażenie filmowe nie zastąpi kreatywności, pasji i umiejętności, jakimi cechuje się nasza ekipa zdjęciowa.

Posiadamy bazy lektorów polskich jak również angielskich.


Dobry film reklamowy pokaże Twoją firmę, produkt czy usługę w wiarygodny i atrakcyjny sposób, podkreślając najwyższa jej najwyższa jakość. Realizujemy filmy reklamowe, wizerunkowe, sprzedażowe czy produktowe.

Spoty reklamowe mogą występować w krótkiej formie lub dłuższej produkcji filmowej ze scenariuszem i kwestiami lektorskimi. Przygotujemy dla Ciebie spot reklamowy do telewizji i Internetu. Opowiemy Twoją historię, jak nie zrobiłby tego nikt inny

Najlepszej jakości sprzęt

Nasz sprzęt pozwala nam uzyskać niesamowitą głębię kolorów oraz najwyższą jakość filmów reklamowych!

Nagrywanie wideo

Nagrywamy wideo, które niesie za sobą nie tylko niesamowite emocje, ale przede wszystkim opowiada Twoją historię.

Zadbaj o swój wizerunek

Profesjonalne produkcje filmowe pozwolą Ci utrwalić wizerunek Twojej firmy i zbudować wokół niej renomę!

Realizacje

Hotel Traugutta

Film ukazujący stylowy Hotel Traugutta zlokalizowany w pięknym budynku łączącym zabytkowy charakter z nowoczesnym designem

Hotel Traugutta

Elsolar

Film ukazujący realizację jednego z liderów rynku fotowoltaicznego na Podlasiu

Elsolar

Alutrast

Niepowtarzalne video promocyjne firmy Alutrast - znanego producenta ślusarki aluminiowej

Alutrast

Odrodzenie

Zrealizowaliśmy emocjonujący film na zlecenie jednego z naszych klientów, oparty na oryginalnym scenariuszu

Odrodzenie

Eliza_betka PZZ S.A.

Film reklamowy na zlecenie Podlaskich Zakładów Zbożowych S.A. przedstawiający przepis na przepyszną chałkę drożdżową we współpracy z Eliza_betka

Eliza_betka PZZ S.A.

Święta z PZZ S.A.

Wielkanocny film reklamowy wykonany na zlecenie Podlaskich Zakładów Zbożowych S.A. ukazujący mąkę krupczatkę w świątecznej aranżacji

Święta z PZZ S.A.

Film Elemental Asia

Film przedstawiający proces recyklingu katalizatorów z wykorzystaniem profesjonalnego, anglojęzycznego lektora

Film Elemental Asia
Wszystkie realizacje

Dobre powody, dla których jesteśmy agencją odpowiednią dla Ciebie

Profesjonalne podejście

Nigdy nie podchodzimy do naszej pracy bez wcześniej ustalonego planu! Opracowujemy koncepcję oraz scenariusz, który będzie idealnie odzwierciedlał efekt, który pragniemy osiągnąć!

Certyfikaty, uprawnienia

Posiadamy wymagane uprawnienia na latanie dronem, a przed nagrywaniem z powietrza upewniamy się, czy pozwolenie obowiązuje w danym obrębie nagrywania.

Najlepszej jakości kamera

Nasze niesamowite realizacje najlepiej pokazują wysoką jakość naszych nagrań.