Profesjonalne produkcje filmowe

Filmy promocyjne

klaps filmowy

Filmy reklamowe

Film to krótka historia zamknięta w kilku klatkach i ujęciach, z dodatkiem dialogu. To może być również Twoja historia, którą chcesz przedstawić światu. A my Ci w tym pomożemy! Wiemy, jak w niewielkich rozmiarów produkcji umieścić wszystko, co dla Ciebie najważniejsze. Dlatego pracujemy z najlepszymi w tej dziedzinie, a materiały obrabiane są w programach graficznych w taki sposób, by zachowały indywidualny charakter firmy. Dlatego tak ważne jest światło, klimat i przestrzeń, w jakiej realizujemy filmy reklamowe, a przede wszystkim Twoja autentyczność!

Shots

Dobry film jest interesujący. Doskonały - to gra na zmysłach

Za pomocą filmu w prosty, przejrzysty sposób wprowadzisz nowych pracowników w ich obowiązki, ułatwisz im podnoszenie kwalifikacji zawodowych, czy też przeprowadzisz szkolenie. 

Filmy szkoleniowe realizujemy z profesjonalnym lektorem w oparciu o scenariusz, który wspólnie ustalimy, aby był dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego z Was, a następnie jego napisaniem zajmie się nasz copywriter. 

 

Osoby, które szukają dla swojej firmy najlepszej kampanii reklamowej zajmującej się produkcją filmów promocyjnych, najczęściej wpisują w wyszukiwarkę:

 

Filmy reklamowe

Spoty reklamowe

Filmy promocyjne dla firm

Profesjonalne produkcje

 

Wyjaśnimy Ci to wszystko krok po kroku.

Filmy promocyjne dla firm

Filmy promocyjne dla firm to inaczej filmy brandowe, okolicznościowe lub wizerunkowe.
Przygotujemy materiał wideo, w którym zaprezentujemy najwyższe wartości Twojej firmy . Przedstawimy jej pracowników i pokażemy zakres ich działania, oraz wszelkie osiągnięcia, które powinny poznać światło dzienne. Ujęcia kręcimy zróżnicowanie - z ziemi i z powietrza. Oferujemy również panoramiczne zdjęcia kręcone dronem. Film jest dużo ciekawszy, angażujący uwagę widza i wzbudza w nim emocje, w porównaniu do prezentacji. Kojarzysz to uczucie, gdy oglądając wideo niekontrolowanie się uśmiechasz? Właśnie taką produkcję wykonamy Twojej firmie.
Filmy promocyjne to nowoczesna i elegancka wizytówka, która pokaże, że konkurencję zostawiasz daleko w tyle.

Filmy reklamowe

Dobry film promocyjny pokaże Twoją firmę, produkt czy usługę w wiarygodny i atrakcyjny sposób, podkreślając najwyższa jej najwyższa jakość. Realizujemy filmy reklamowe, wizerunkowe, sprzedażowe czy produktowe. Mogą to być krótkie formy lub dłuższe produkcje ze scenariuszem i kwestiami lektorskimi. Przygotujemy dla Ciebie spot reklamowy do telewizji i Internetu. Opowiemy Twoją historię, jak nie zrobiłby tego nikt inny

Najlepszej jakości sprzęt

Nasz sprzęt pozwala nam uzyskać niesamowite głębie kolorów oraz najwyższą jakość filmów reklamowych!

Nagrywanie wideo

Nagrywamy wideo, które niosą za soba nie tylko niesamowite emocje, ale przede wszystkim Twoją historię.

Zadbaj o swój wizerunek

Profesjonalne produkcje filmowe pozwolą Ci w utrwalić wizerunek Twojej firmy i zbudować wokół niej renomę!

Dobre powody, dla których jesteśmy agencją odpowiednią dla Ciebie

Profesjonalne podejście

Nigdy nie podchodzimy do naszej pracy bez wcześniej ustalonego planu! Opracowujemy koncepcję oraz scenariusz, który będzie idealnie odzwierciedlał efekt, który pragniemy osiągnąć!

Certyfikaty, uprawnienia

Posiadamy wymagane uprawnienia na latanie dronem, a przed nagrywaniem z powietrza upewniamy się, czy pozwolenie obowiązuje w danych obrębie nagrywania.

Najlepszej jakości kamera

Nasze realizacje najlepiej pokazują jakość naszych nagrań