Ponieważ mówimy, co myślimy

Uwielbiamy pomagać naszym klientom, zależy nam na dobrym kontakcie. Dlatego zawsze powiemy Ci szczerze, jeżeli mamy odmienne zdanie na dany temat. Oczywiście działa to też na odwrót, mamy nadzieję, że Ty też zawsze jesteś z nami szczery.

Nie chodzi o to, jak dobry jesteś, ale o to, jak dobry chcesz być.

– Paul Arden, Creative Director and Writer

Jako agencja interaktywna służąca Twojej firmie komunikujemy się z Tobą bez większych barier, zrozumiale i przejrzyście. Swoich klientów traktujemy jako strategicznych partnerów i ekspertów w swojej dziedzinie, a nie jako usługodawcy. Wolimy współpracować na zasadach przyjaźni niż sztywno korporacyjnych. Lubimy współpracować z świadomymi ora przyszłościowymi firmami, które nie tylko podejmują przemyślane decyzję, ale także wnoszą świeżość do projektu. Tylko w ten sposób możemy wykorzystać potencjał twojego projektu i stworzyć prawdziwą wartość dodatnią. Masz pytania? Napisz lub zadzwoń na pewno będziemy się razem dobrze bawić!

Od lat towarzyszymy większości naszych klientów jako partnerzy strategiczni, ponieważ wolimy utrzymywać projekty i relacje niż po prostu je przekazywać.

4sun logo

4sun

NWSP

big

Alutrast

Nasze
Wartości

Właśnie za tym stoimy.
Pracujemy nad tym.

01.

Jesteśmy wiarygodni

Zespół godny polecenia Niezawodność jest dla nas niezwykle ważna. Nie tylko dla nas samych, ale przede wszystkim dla naszych klientów. A jeżeli coś pójdzie nie tak, możesz być pewien, że zrobimy wszystko aby to naprawić.

02.

Mamy świeże pomysły

Pomysł, który dziś wydaję się innowacyjny, jutro może nic nie znaczyć. Dlatego lubimy stawiane przed nami wyzwania. Chcielibyśmy zrealizować Twój projekt tak szybko, jak to możliwe, dzięki konstruktywnym opiniom i krótkim kanałom komunikacji.

03.

Zasłużymy na Twoje zaufanie

Zlecasz nam zadanie, którego sam nie możesz wykonać. To absolutnie w porządku, ponieważ nie płacisz nam za rzeczy, które już znasz, ale za rzeczy, których nie znasz

04.

Otwarcie mówimy o cenie projektu

Jak to w życiu. Nie ma nic za darmo. Nawet jeśli same pieniądze nic nie znaczą, to nadal są istotne, każda odpowiedzialna firma musi o nie dbać. Nie po co aby uzyskać maksymalnie wysoką cenę za projekt ale aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy osiągnąć najlepszy możliwy wynik przy Twoich wymaganiach i budżecie.

05.

Zasługujemy na Twoje zaufanie

Poinstruujesz nas o zadaniu, którego sam nie możesz wykonać. Jest to absolutnie w porządku, ponieważ przecież nie płacisz nam za rzeczy, które już znasz, ale za rzeczy, których jeszcze nie znasz. Czasami przeszkody wydają się bardziej niezmienne niż są w rzeczywistości.

06.

Nieustanny kontakt z nami

Tak jak już nie raz pisaliśmy, zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klienta. Dlatego do każdego projektu przydzielamy wyspecjalizowanego opiekuna klienta.

07.

Za co nam nie płacisz?

„Zmieńcie proszę kolor na czerwony”

»„Zasłużymy na Twoje zaufanie. Zlecasz nam zadanie, którego sam nie możesz wykonać. To absolutnie w porządku, ponieważ nie płacisz nam za rzeczy, które już znasz, ale za rzeczy, których nie znasz”«