Szczerze mówimy co myślimy.

W Prografing nie ma ludzi z przypadku. Tworzymy zespół profesjonalistów, którzy uwielbiają swoją pracę i szczerze mówiąc - każdy poniedziałek to dla nas początek nowych wyzwań. praca w reklamie to to, co najlepiej wychodzi nam w życiu. Naszym ulubionym zajęciem jest pomoc klientom.
Wiemy, że czasami trudno jest podjąć decyzję o inwestycji w reklamę swojej firmy. Rozumiemy obawy i bolączki przedsiębiorców - doświadczenie w reklamie i marketingu zdobywaliśmy w firmach naszych klientów, a nie przed monitorami komputerów. Interesuje nas marketing w praktyce. Teorię zostawiamy konkurencji.

Wszystko można wymyślić na nowo. Opowiedzieć lepiej. Pokazać bardziej.

"Kreatywność jest największym darem ludzkiej inteligencji."

– Ken Robinson

Tworzymy agencję interaktywną, która jest blisko z klientami. Cenimy tradycyjne zasady, ale jeszcze bardziej uwielbiamy elastyczną i przyjazną współpracę. Nasi klienci to nasi partnerzy. Sztywne korporacyjne zachowania utrudniają swobodny przepływ informacji. Bez komunikacji nie ma interakcji. Powiedz nam o czym marzysz, a my wykorzystamy potencjał Twojej firmy.

Razem z małej firmy zrobimy wielką, z wielkiej - legendarną.

zbudujmy ten sukces

Od lat towarzyszymy naszym klientom jako partnerzy strategiczni. Dzięki temu znamy dany projekt od podszewki i w sytuacji kryzysowej wdrażamy szybkie działania.

W naszych projektach używamy nowoczesnych technologii

Półśrodki to tylko pozorne rozwiązanie problemu. W swojej pracy wykorzystujemy najlepsze narzędzia w branży. Sami stawiamy poprzeczkę wysoko, dzięki temu sprostamy nawet najbardziej wymagającym projektom.

Oto przegląd technologii, które używamy.

Nasze
Wartości

Właśnie za tym stoimy.
Pracujemy nad tym.

01.

Jesteśmy wiarygodni

Za każdym naszym projektem stoją ludzie, ich doświadczenie i ciężka praca. Możesz nam zaufać. W sytuacji, w której coś pójdzie nie tak reagujemy szybko i rzetelnie.

02.

Mamy świeże pomysły

Najważniejsze to wyznaczyć sobie cele, a potem wdrożyć odpowiednie działania. Mamy głowę pełną pomysłów, które nas samych często zaskakują. Stawiamy na rozwój i kreatywność całego zespołu. Jesteśmy otwarci na sugestie, a każda ingerencja w Twój projekt musi spotkać się z Twoją aprobatą.

03.

Za cena stoi jakość

Jak to w życiu. Nie ma nic za darmo. Natomiast staramy się osiągnąć jak najlepszy wynik przy Twoich wymaganiach i budżecie.

04.

Dobry kontakt kluczem do sukcesu

Otwarta komunikacja pozwala nam na wdrażanie Twoich sugestii. Ty w zamian masz możliwość podglądu projektu na każdym etapie jego tworzenia. Działamy na zasadzie akcja – reakcja. Ty nas informujesz, a my działamy.

05.

Za co nam nie płacisz?

„Zmieńcie proszę kolor na czerwony”

»„Zasłużymy na Twoje zaufanie. Zlecasz nam zadanie, którego sam nie możesz wykonać. To absolutnie w porządku, ponieważ nie płacisz nam za rzeczy, które już znasz, ale za rzeczy, których nie znasz”«