Strony internetowe

Tworzenie i projektowanie stron internetowych

Szukasz sprawdzonej firmy, która tworzy strony internetowe od samego początku według wytycznych klienta? Dobrze trafiłeś.

Tworzenie stron www

Pakiet nr 1

-Onepage lub strona oparta na maksymalnie 3 zakładkach. -Responsywność na każdym urządzeniu -Dostosowanie do nowej polityki Google. -Samodzielna możliwość dodawania zdjęć/tekstu -Formularz kontaktowy

Pakiet nr 2

-Maksymalna ilość zakładek do ustalenia, –Responsywna na każdym urządzeniu. -Strona dostosowana do nowej polityki Google, -Samodzielna możliwość dodawania zdjęć/tekstu, -Integracja z social media, -Możliwość dodania i prowadzenia bloga, -Możliwość dodania i prowadzenia aktualności, -W ramach obsługi technicznej przysługują w ciągu roku dwie darmowe poprawki.

Pakiet nr 3

przystosowane są zarówno do urządzeń stacjonarnych, jak również mobilnych – od telefonu, po Smart TV. Strony wykonane w systemie CMS umożliwiają łatwą, szybką i samodzielną edycję tekstu.

W ofercie naszej firmy oferujemy Państwu przede wszystkim tworzenie stron internetowych. Podlaskie województwo wyróżnia się prężnie rozwijającymi się młodymi, jak i doświadczonymi przedsiębiorstwami, jednak współcześnie każdy biznes, aktywność czy działalność społeczna powinna zaznaczyć swoją obecność również w Internecie. Tworzenie strony internetowych, podlaskie, mazowieckie czy małopolskie, lokalizacja „w realu” nie ma tu znaczenia, zapewniają możliwość dotarcia do szerszego grona odbiorców, nawet bez konieczności ich wychodzenia z domu. Oferowane przez nas projektowanie stron www dostępne jest w trzech zróżnicowanych wariantach.

Projektowanie stron internetowych

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej i doświadczonej firmy, która podejmie się stworzenia funkcjonalnej strony internetowej, warto skorzystać z naszej oferty, jaka funkcjonuje na rynku od wielu lat. Tworzenie stron internetowych Białystok warto oddać w ręce specjalistów, którzy nie tylko zaproponują szereg dobrych rozwiązań, ale pokażą również w jaki sposób powinna wyglądać strona z dobrą nawigacją, gdzie klient znajdzie wszystkie niezbędne informacje o Państwa firmie. Decydując się na współpracę z nami, możecie mieć pewność współpracy z doświadczonymi fachowcami.

Strona internetowa to wizytówka przedsiębiorstwa, powinna być przede wszystkim jasna dla klienta i od razu pokazywać gdzie i jakiego rodzaju znajdzie informacje – takie strony właśnie oferujemy. Liczba zakładek, układ strony głównej to elementy, które w pierwszych kilku sekundach sprawia, że potencjalny klient potrafi zdecydować czy interesuje go oferta, jaką Państwo mu przedstawiają. Podział tematyki zgodny z oczekiwaniami, dobór grafik czy obrazów, które nadają stronie lekkości i uatrakcyjniają jej wygląd – wszystko ma znaczenie. Nasi specjaliści zadbają o każdy istotny element strony internetowej, aby mogła ona najlepiej spełniać swoje zadanie.

Profesjonalne strony internetowe

Profesjonalna strona internetowa to niezbędny element działalności każdego przedsiębiorstwa. By mogła służyć Państwa klientom, powinna być przede wszystkim dla nich atrakcyjna, ale także stworzona z uwzględnieniem widoczności w wyszukiwarkach internetowych.

Oferujemy profesjonalne strony internetowe Białystok dla każdej branży. Ze szczególną starannością wybieramy narzędzia i szablony dostosowane do konkretnych potrzeb zmieniającego się środowiska sieciowego oraz Państwa indywidualnych życzeń. Potrafimy zaprojektować strony o bardzo intuicyjnej nawigacji, stworzone wedle najnowszych standardów, przyjazne dla wyszukiwarek i atrakcyjne dla Państwa klientów. W ramach usług projektowania i tworzenia stron internetowych doradzamy również w jaki sposób powinny być prezentowane informacje na Państwa stronie, by odpowiadać na oczekiwania potencjalnych i obecnych klientów.

Proponujemy podział strony na zakładki, analizujemy działania konkurencji i wybieramy takie rozwiązania, które spełnią Państwa oczekiwania. Staramy się, by każdy szczegół stworzonych przez nas stron był dopracowany, dlatego w naszym zespole zajmują się wyłącznie specjaliści z dużym doświadczeniem i kreatywnym podejściem do realizowanych projektów.