Tworzenie i projektowanie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych

grafika prograffing

Tworzenie stron internetowych

Internet to pierwsze miejsce, w którym szukają Cię klienci. Przeciętny użytkownik czyta stronę internetową przez 20 sekund i podejmuje decyzję: dzwoni lub wychodzi ze strony. Mamy 20 sekund na przekonanie go, że jesteś najlepszy. I zrobimy to. W 15 sekund.

Co mają nasze strony, czego nie mają inne?
Jesteśmy interaktywną agencją, która oferuje m.in: Wizualizacje 3D zajmujemy się intensyfikacją konwersji, ruchu organicznego, pozyskujemy leady, upraszczamy ścieżki zakupowe. Brzmi profesjonalnie, ale co to oznacza? To oznacza, że robimy takie strony i kampanie reklamowe, Social Media dzięki którym ludzie chcą coś od Ciebie kupić.

WWW

Dlaczego nie projektujemy szablonowych stron?

Stronę z szablonu zrobi Ci każdy informatyk. W Internecie jest masa darmowych szablonów, motywów, bezpłatnych grafik. Wiele firm z nich korzysta. 

Ale czy Twoja firma jest taka jak wszystkie? 

Strona internetowa wiele o Tobie mówi, między innymi to, czy warto Ci ufać. Wychodzimy z założenia, że zaufanie buduje się na doświadczeniu i indywidualnym podejściu, a nie szablonie czy schemacie. 

Zostawmy schematy tym, którzy zaraz znikną z rynku. 

Wykonywanie stron internetowych – to nie builder czy gotowy szablon!

Responsywne strony internetowe

Responsywne strony internetowe to takie, które równie dobrze działają i wyglądają na smartfonach co komputerach. 

85% użytkowników ogląda Twoją stronę na wyświetlaczu telefonu.

Wykorzystaj to, że ludzie dziś prawie nie odrywają od niego oczu! Responsywne strony internetowe to nie możliwość – to Twoja przewaga nad konkurencją. Użytkownik, któremu strona internetowa rozjeżdża się na ekranie telefonu, zacina lub przenosi wciąż w nowe miejsce, nigdy do Ciebie nie wróci. Dlaczego miałby wydawać swoje pieniądze u kogoś, kto nie zadba o dobry wygląd swojej firmy? 

Zwiększymy Twoje szanse o 85%!

Projektowanie stron www z myślą o użytkowniku

Strony internetowe dostosowane do użytkownika mają trzy główne zadania: zrobić dobre wrażenie, zachęcić do kontaktu i sprawić, aby Twój produkt nie tylko zyskał zainteresowanie, ale i też został kupiony!
To oznacza, że naszym zadaniem jest je tak zaprojektować, aby były atrakcyjne graficznie, proste w obsłudze i wiarygodne. Wiesz, dlaczego mówi się o nich, że są dostosowane do użytkownika? Bo sprawiają wrażenie, jakby zostały uszyte specjalnie pod każdego Twojego klienta indywidualnie! Na takiej stronie internetowej wszystko jest jasne: świetne zdjęcia, angażujące grafiki, rzucający się w oczy przycisk do kontaktu. Zamiast modnych ozdobników stawiamy na proste rozwiązania - one sprzedają więcej.

Strony internetowe dla firm


Najlepsze strony internetowe dla firm w szybki sposób przekazują wiele informacji: kim jesteś, co sprzedajesz lub czym się zajmujesz, dlaczego warto zdecydować się na Twoją firmę, jaki masz cennik, dlaczego tak drogo :), i najważniejsze: skłonić, by użytkownik się z Tobą skontaktował.

Dużo jak na 20 sekund, które średnio użytkownik spędza na stronie internetowej dla firm, prawda? Idealna strona internetowa dla firm to wszystko potrafi. Wiemy, jak to zrobić. Wykonaliśmy już setki realizacji stron dla firm!

Projektowanie stron internetowych na miarę XXI wieku

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem i zespołem, który nie zmienia się od lat, nieustannie analizujemy potrzeby rynku, wiemy, jak wykonać stronę internetową by ta zachwyciła odbiorcę i szybowała w wyszukiwarkach na najwyższe pozycje. Opracowaliśmy technikę, która pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty w stosunkowo krótkim czasie

Strony dostosowane do przepisów RODO

Jako jedni z nielicznych oferujemy usługi szyte na miarę, które są godne XXI wieku. Mamy świadomość nieustannego rozwoju technologii i wzrostu zagrożenia związanego z atakami hakerskimi. Dlatego też nasze serwisy odpowiednio zabezpieczamy i zawsze dostosowujemy do wymogów związanych z obowiązującymi przepisami prawa (np. RODO)

Indywidualne podejście do klienta

Nasze strony internetowe tworzymy według ścisłych wytycznych klienta, biorąc pod uwagę analizę rynku i wymogi wyszukiwarek. Dzięki temu uzyskujemy produkt w postaci responsywnej strony, która spełnia wymogi klienta, jest przejrzysta dla użytkownika i wysoko notowana przez wyszukiwarki. Nie zapominamy także o prędkości wyświetlania strony WWW. My osiągamy wyniki nawet po 95/100 PageSpeed'u!

Realizacje

Elemental Asia

Funkcjonalna strona wykonana na zlecenie lidera wśród firm recyklingowych na świecie

Elemental Asia

Delta

Delta - strona internetowa wiodącego producenta rusztowań w Polsce

Delta

ARTdeka

Wnętrza wypełnione kreatywnością. Strona internetowa z duszą - ARTdeka

ARTdeka

Mebeltoff

Stylowy portal odzwierciedlający charakter firmy Mebeltoff

Mebeltoff

Lustra-led.pl

Na początku było światło. A na końcu pojawił się SOLED

Lustra-led.pl

nwsp.bialystok.pl

Funkcjonalna oraz wizualnie porywająca strona internetowa

nwsp.bialystok.pl

Rexmensa.pl

Stół wykonany z czarnego dębu najrzadszej i najtrudniej dostępnej wersji drewna w Europie.

Rexmensa.pl

Alutrast.pl

Alutrast - producent ślusarki aluminiowej

Alutrast.pl

Cherkashyn.pl

Nowoczesna strona internetowa dla Fiodora Czerkaszyna

Cherkashyn.pl
Wszystkie realizacje

Dobre powody, dla których jesteśmy agencją odpowiednią dla Ciebie

Strony dostosowane do każdej rozdzielczości

Strony internetowe tworzone przez nasz zespół dostosowane do każdego urządzenia. Od telefonów po Smart TV. Widok strony na telefonie jest niesamowicie ważny. Wiemy, jak o to zadbać.

Pełna optymalizacja techniczna pod wyszukiwarki Google

Bez odpowiedniego marketingu nawet najlepsza strona internetowa nie wyróżni się w wyszukiwarkach. Optymalizujemy oraz pozycjonujemy strony.

Nowoczesny webdesign dzięki projektowaniu UX

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów. Dlatego nasze strony internetowe są nowoczesne, a zarazem funkcjonalne. Nasze doświadczenie w branży pozwala nam spełnić każde oczekiwanie.