Strony internetowe

Tworzenie i projektowanie stron internetowych

Szukasz sprawdzonej firmy, która tworzy strony internetowe od samego początku według wytycznych klienta? Dobrze trafiłeś.

Tworzenie stron www

Pakiet nr 1

-Onepage lub strona oparta na maksymalnie 3 zakładkach. -Responsywność na każdym urządzeniu -Dostosowanie do nowej polityki Google. -Samodzielna możliwość dodawania zdjęć/tekstu -Formularz kontaktowy

Pakiet nr 2

-Maksymalna ilość zakładek do ustalenia, –Responsywna na każdym urządzeniu. -Strona dostosowana do nowej polityki Google, -Samodzielna możliwość dodawania zdjęć/tekstu, -Integracja z social media, -Możliwość dodania i prowadzenia bloga, -Możliwość dodania i prowadzenia aktualności, -W ramach obsługi technicznej przysługują w ciągu roku dwie darmowe poprawki.

Pakiet nr 3

przystosowane są zarówno do urządzeń stacjonarnych, jak również mobilnych – od telefonu, po Smart TV. Strony wykonane w systemie CMS umożliwiają łatwą, szybką i samodzielną edycję tekstu.

Tworzenie stron internetowych Białystok

“Nie ma Cię w internecie? To nie istniejesz!”. Kto choć raz nie słyszał tych słów? Cóż, w dzisiejszych czasach niestety jest to prawdą. Bez względu na to, w jakiej branży działasz, strona internetowa jest Twoją najważniejszą wizytówką. W dobie tak prężnie rozwiniętej technologii i wszechobecnego internetu nawet najmniejsza firma musi mieć swoją stronę www. To po prostu konieczność!

Tworzenie stron www najchętniej poszukiwaną usługą

Popyt na strony internetowe rośnie w błyskawicznym tempie. Wraz z nim wzrasta również podaż. Statystyki jasno wskazują, że z roku na rok dynamicznie wzrasta zainteresowania zakupami online. Wygoda związana z szerokim wyborem i nieograniczonym czasem sprawia, że każdy przedsiębiorca przenosi swoje produkty oraz usługi do sieci. Skoro wybór jest tak duży, dla właścicieli firm jest to swoista walka o klienta. W internecie nie mają z nim bezpośredniego kontaktu, dlatego też muszą zastosować wszystkie dozwolone techniki, aby zainteresować go swoim serwisem. Zanim jednak zlecisz stworzenie strony pierwszej lepszej firmie, zastanów się, czego potrzebujesz.
W dzisiejszych czasach wygląd strony jest na równi ważny, co jej użyteczność. Odbiorca musi więc mieć łatwe, intuicyjne menu, dzięki któremu szybko znajdzie interesujące go usługi lub produkty. Czytelny interfejs jest więc niezwykle ważny. Dlatego projektowanie stron internetowych wymaga nie tylko wiedzy z zakresu programowania. Firmy świadczące usługi takie, jak tworzenie stron internetowych muszą także biegle operować narzędziami analitycznymi. Już na etapie projektu wykonawca musi wiedzieć, w jaki sposób przygotować stronę, aby ta przyciągała uwagę potencjalnego klienta i budowała wiarygodny wizerunek.

Responsywne strony internetowe w dobie smartfonowych ekranów

Dzisiaj coraz częściej to smartfon zastępuje komputer. Większość operatorów daje nam nieograniczony dostęp do internetu, dlatego też coraz więcej stron przeglądamy za pośrednictwem telefonu. Producenci smartfonów również wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i wbudowują w nie coraz silniejsze podzespoły, aby sprawdzały się także w roli komputera. Decydując się na stworzenia strony internetowej, musisz dopasować się do panujących trendów i postawić na responsywne strony internetowe, które będą czytelne i intuicyjne również w ekranach niewielkich smartfonów.

Projektowanie stron internetowych na miarę XXI wieku

ako firma z wieloletnim doświadczeniem, która nieustannie analizuje potrzeby rynku, wiemy, jak wykonać stronę internetową by ta zachwyciła odbiorcę i szybowała w wyszukiwarkach na najwyższe pozycje. Opracowaliśmy technikę, która pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty w stosunkowo krótkim czasie. Nasze strony internetowe tworzymy ściśle według wytycznych klienta, niemniej jednak biorąc pod uwagę analizę rynku i wymogi wyszukiwarek. Dzięki temu uzyskujemy produkt w postaci responsywnej strony, która spełnia wymogi klienta, jest przejrzysta dla użytkownika i wysoko notowana przez wyszukiwarki.
Jako jedni z nielicznych oferujemy usługi szyte na miarę, które są godne XXI wieku. Mamy świadomość nieustannego rozwoju technologii i wzrostu zagrożenia związanego z atakami hakerskimi. Dlatego też nasze serwisy odpowiednio zabezpieczamy i zawsze dostosowujemy do wymogów związanych z obowiązującymi przepisami prawa (np. RODO).

Jeśli szukasz firmy, która zapewni wysokiej jakości usługę w atrakcyjnej cenie, koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Projektowanie stron internetowych

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej i doświadczonej firmy, która podejmie się stworzenia funkcjonalnej strony internetowej, warto skorzystać z naszej oferty, jaka funkcjonuje na rynku od wielu lat. Tworzenie stron internetowych Białystok warto oddać w ręce specjalistów, którzy nie tylko zaproponują szereg dobrych rozwiązań, ale pokażą również w jaki sposób powinna wyglądać strona z dobrą nawigacją, gdzie klient znajdzie wszystkie niezbędne informacje o Państwa firmie. Decydując się na współpracę z nami, możecie mieć pewność współpracy z doświadczonymi fachowcami.
Strona internetowa to wizytówka przedsiębiorstwa, powinna być przede wszystkim jasna dla klienta i od razu pokazywać gdzie i jakiego rodzaju znajdzie informacje – takie strony właśnie oferujemy. Liczba zakładek, układ strony głównej to elementy, które w pierwszych kilku sekundach sprawia, że potencjalny klient potrafi zdecydować czy interesuje go oferta, jaką Państwo mu przedstawiają. Podział tematyki zgodny z oczekiwaniami, dobór grafik czy obrazów, które nadają stronie lekkości i uatrakcyjniają jej wygląd – wszystko ma znaczenie. Nasi specjaliści zadbają o każdy istotny element strony internetowej, aby mogła ona najlepiej spełniać swoje zadanie.

Profesjonalne strony internetowe

Profesjonalna strona internetowa to niezbędny element działalności każdego przedsiębiorstwa. By mogła służyć Państwa klientom, powinna być przede wszystkim dla nich atrakcyjna, ale także stworzona z uwzględnieniem widoczności w wyszukiwarkach internetowych.
Oferujemy profesjonalne strony internetowe Białystok dla każdej branży. Ze szczególną starannością wybieramy narzędzia i szablony dostosowane do konkretnych potrzeb zmieniającego się środowiska sieciowego oraz Państwa indywidualnych życzeń. Potrafimy zaprojektować strony o bardzo intuicyjnej nawigacji, stworzone wedle najnowszych standardów, przyjazne dla wyszukiwarek i atrakcyjne dla Państwa klientów. W ramach usług projektowania i tworzenia stron internetowych doradzamy również w jaki sposób powinny być prezentowane informacje na Państwa stronie, by odpowiadać na oczekiwania potencjalnych i obecnych klientów.
Proponujemy podział strony na zakładki, analizujemy działania konkurencji i wybieramy takie rozwiązania, które spełnią Państwa oczekiwania. Staramy się, by każdy szczegół stworzonych przez nas stron był dopracowany, dlatego w naszym zespole zajmują się wyłącznie specjaliści z dużym doświadczeniem i kreatywnym podejściem do realizowanych projektów.