Prowadzenie kampanii Google Adwords Białystok

Kampanie Google Ads

Kampanie Google Ads - co to jest?

Kampanie Google Ads Białystok (dawniej AdWords) to usługa Google, która pozwala w szybki sposób wypromować stronę w wyszukiwarce internetowej. Uruchomienie kampanii Google Ads na wybrane frazy kluczowe pozwala na wyświetlenie strony w specjalnej sekcji reklamowej wyszukiwarki Google.

Dzięki temu strona wyświetla się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania (po wpisaniu frazy kluczowej, na którą prowadzona jest kampania Google Ads).

Reklama

Koszt prowadzenia Kampanii Google Ads

Kampanie Google Ads Białystok są płatne, Google nalicza określone kwoty za każde kliknięcie w link reklamowy. Stawka zależy od konkurencyjności i popularności fraz – bardziej niszowe frazy są tańsze, za te najbardziej popularne trzeba zapłacić nawet kilka/kilkanaście złotych za jedno kliknięcie.

Oczywiście samo tworzenie kampanii Ads to nie koniec – kampanię należy analizować, dopasowywać do budżetu i założeń biznesowych a także monitorować, aby wybrane frazy nie były zbyt ogólne i nie generowały przesadnych kosztów.

Skuteczne prowadzenie kampanii Google Ads Białystok

Jeżeli nie wiedzą Państwo, na jakie frazy warto prowadzić kampanię Ads w Google, jeżeli nie chcą Państwo ryzykować stratą dużych sum (źle skonfigurowana kampania w kilka godzin potrafi roztrwonić miesięczny budżet, nie przynosząc przy tym żadnych korzyści) – zapraszamy do kontaktu. Oferujemy prowadzenie kampanii Google Ads Białystok.

Tworzymy i nadzorujemy kampanie Ads stron firmowych, wizytówek, sklepów internetowych, blogów i innych stron – zarówno tych skupionych na promocji wśród internautów z Białegostoku, a także projektów ogólnopolskich i ogólnoświatowych.

Audyt przed rozpoczęciem współpracy!

Do każdej kampanii Ads podchodzimy indywidualnie, razem z Klientem ustalamy cele, poznajemy założenia reklamowe i na tej podstawie przeprowadzamy researchu fraz (słów kluczowych, które najlepiej odzwierciedlą usługi/produkty oferowane na stronie), na które będzie prowadzona kampania Ads. Podczas researchu szukamy fraz niszowych, które mają niską stawkę, jednocześnie generując zapytania do potencjalnych Klientów, którzy będą zdecydowani skorzystać z usług produktów firmy. Obniżamy koszty kampanii Ads, optymalizujemy zestawy fraz, tworzymy kampanie pod określone budżety – specjalizujemy się także w analizie i monitoringu trwających kampanii, aby stale je ulepszać i sprawdzać nowe rozwiązania.

Czy Google Ads to skuteczny sposób promocji?

Uważamy, że tak. Efekty wykonywanych działań oraz ustawień kampanii są mierzalne. Możemy sprawdzać, które słowa kluczowe konwertują najlepiej, które reklamy wybierać aby były skuteczne.

Chcesz trafić do konkretnej grupy docelowej?

Ustalenie i targetowanie odpowiedniej grupy docelowej to niesamowite narzędzie aby trafić do konkretnego odbiorcy.

Pokaż się światu!

Zaprezentuj swoja firmę w wyszukiwarkach Google z których korzysta ponad 90% użytkowników.

Dobre powody, dla których jesteśmy agencją odpowiednią dla Ciebie

Zwiększona dodatkowa widoczność

Zwiększ widoczność swojej firmy dzięki SEM. Przy odpowiedniej kampanii zyskasz znaczący ruch i z zwiększysz sprzedaż. Nie ograniczaj się tylko do pozycjonowania organicznego.

Pamietaj o konkurencji

Konkurencja nie śpi. Kampanie Google Ads jak również pozycjonowanie organiczne stało się tak popularne, że nie ma praktycznie braży bez konkurencji, także zadbaj o swoja pozycje oraz zyski.

Tworzymy remarketing w AdWords

Bardzo istotne narzędzie, które odpowiada za zwiększenie sprzedaży. Polega na wyświetlaniu reklam użytkownikom którzy odwiedzili już nasz zwiększania sprzedaży polegający na wyświetlaniu reklam osobom, które mogą być potencjalnie bardziej zainteresowane naszą stronę.