Prowadzenie kampanii Google Adwords

Kampanie Google Ads

kobiety na grafice na telefonie

Kampanie Google Ads - co to jest?

Kampanie Google Ads (znajdziesz je pod nazwą Google AdWords ) to usługa Google, która pozwala w szybki sposób wypromować stronę w wyszukiwarce internetowej. Uruchomienie kampanii Google Ads na wybrane frazy kluczowe pozwala na wyświetlenie strony w specjalnej sekcji reklamowej wyszukiwarki Google.

I to, co ważne, kampanie Google Ads nie muszą wiele kosztować, by dać spektakularne wyniki.

Reklama

Ile kosztuje kampania Google Ads?

Kampanie Google Ads są płatne. Google nalicza określone kwoty za każde kliknięcie w link reklamowy. Stawka zależy od konkurencyjności i popularności fraz – mniej znane frazy są tańsze, za te najbardziej popularne trzeba zapłacić kilka/kilkanaście złotych za jedno kliknięcie.

Ale to kilka/kilkanaście złotych za zyski, które mogą sięgać tysięcy. 

Oczywiście samo tworzenie kampanii Ads to nie koniec – kampanię trzeba monitorować, dopasowywać do budżetu i założeń biznesowych, a także sprawdzać, czy wybrane frazy rzeczywiście kierują użytkowników do strony. Na każdym etapie kampanii Google Ads jesteśmy perfekcyjnie drobiazgowi. 

Dlatego z każdej wydanej złotówki wyciskamy więcej. 

Tak działają stratedzy zwycięskich bitew.

Osoby, które szukają dla swojej firmy najlepszej kampanii reklamowej Google Ads, najczęściej wpisują w wyszukiwarkę:  • Reklama w Google
    Kampanie Google Ads
    Ile kosztuje reklama w Google
    Skuteczne prowadzenie kampanii Google Ads


Wyjaśnimy Ci to krok po kroku.

Reklama w Google

Reklama w Google jest dziś tym, czym kiedyś były reklamy w najważniejszych stacjach TV. Dociera wszędzie i oglądają ją miliony osób. Dziś, gdy rozrywka i biznes przeniosły się do Internetu, największym kanałem reklamowym jest właśnie Google.
Ale Google może więcej, niż telewizja. Dodatkowo, jest o wiele tańszy, a stokroć lepsze w rezultatach!

Wiesz dlaczego?
Reklama w Google to reklama kontekstowa. To oznacza, że pokazuje się tym osobom, które interesuje dany temat. Jeżeli prowadzisz salon kosmetyczny, to Twoja reklama pokaże się na komputerze czy telefonie osoby właśnie szukającej informacji o zabiegach, które oferuje między innymi Twój salon! Co to oznacza? Jeden klik - i potencjalny klient już przegląda ofertę na Twojej stronie. W telewizji wyświetlają się wszystkie rodzaje reklam - nawet te, które Cię nie interesują.
Reklama Google dociera dokładnie tam, gdzie powinna.

Najlepsze frazy do reklamy w Google


Precyzyjnie dobrane frazy, czyli słowa, na które ma wyświetlać się Twoja firma to klucz do skutecznej kampanii Google Ads. Źle skonfigurowana kampania w kilka godzin potrafi roztrwonić miesięczny budżet. Dlatego zanim przystąpimy do pracy, dokładnie poznamy Twoje potrzeby i frazy, na jakie pozycjonuje się Twoja konkurencja.

Wszystko rozpoczyna się od strategii. Wiesz, co nas wyróżnia w planowaniu kampanii Google Ads? To, że wiemy, że ten proces należy bacznie monitorować! Dlatego będziemy trzymali rękę na pulsie, by w każdej chwili móc zmienić strategię dla kampanii w Google na jeszcze lepszą!

Dlaczego warto inwestować w kampanie Google Ads?

Twoja firma będzie widoczna dzięki SEM. Precyzyjnie dobrana kampania to ruch na stronie i wyższa sprzedaż. Pozycjonowanie organiczne to za mało!

Twoja konkurencja nie śpi!

Dziś wszyscy korzystają z narzędzi Google. Różnica polega na tym, że jedni potrafią, a inni nie. Nie pozwalaj sobie na odpływ klientów do konkurencji. Dobrze dobrana kampania Google Ads to stały przypływ nowych zamówień i telefonów!

Google Ads to też remarketing!

Jeśli ktoś zobaczył Twoją reklamę i z jakiegoś powodu nie dokonał zakupu na stronie, wyświetlimy mu reklamę jeszcze raz - ale w innym miejscu! Dzięki temu sprawimy, że będzie pamiętał nazwę Twojej firmy w przyszłości.

Dobre powody, dla których jesteśmy agencją odpowiednią dla Ciebie
Zwiększona dodatkowa widoczność

Kampanie Google Ads to jeden z etapów kampanii reklamowej, jaką dla Ciebie przygotujemy. Pozyskanie użytkowników, którzy odwiedzą Twoją stronę to nie wszystko.

Zamieniamy Użytkowników w Klientów

Skierowanie ruchu na Twoją stronę internetową to sukces, ale jeszcze nie zysk. Należy tak pokierować krokami użytkowników, by w jak najprostszy sposób mogli dokonywać zakupów lub kontaktować się z Tobą.

Tworzymy remarketing w AdWords

Bardzo istotne narzędzie, które odpowiada za zwiększenie sprzedaży. Polega na wyświetlaniu reklam osobom, które mogą być potencjalnie bardziej zainteresowane Twoją stroną lub użytkownikom, którzy już Cię odwiedzili.