Pozwól swojej firmie zaistnieć - Facebook, Instagram, TikTok

Prowadzenie
Social Media

leroy merlin na telefonie

Prowadzenie fanpage
dla firm

Prawie każdy ma dziś konto w social media: na Facebooku, Instagramie, Twitterze czy TikToku. Badania mówią, że w 2019 roku w Polsce było prawie 20 milionów Użytkowników Social Media.
 
Według Digital 2021, obecna liczba takich użytkowników to... 4,2 miliarda. Dokładnie, nie miliona, a miliarda! To oznacza, że jest to bardzo ważne miejsce, z którego możesz pozyskać nowych klientów i nie możesz tego lekceważyć!
 

Ilu Twoich znajomych ma konto na Facebooku lub Instagramie?

 
Jeśli chciałbyś do każdego z nich zadzwonić z informacją o swojej firmie, zajęłoby Ci to masę czasu. A na Facebooku lub Instagramie zajmie to nam kilka kliknięć.
 
Otoczymy opieką również prowadzenia konta na LinkedIn - wymiana kontaktów, profesjonalne posty i prezentacja Twojego profilu zawodowego będą na najwyższym poziomie i zagwarantują zainteresowanie partnerów biznesowych, kontrahentów i rekruterów.

Social

Projektujemy dla marek, pracujemy dla ludzi

Lubimy opierać się na naszym doświadczeniu, dlatego zamiast teorii – od razu pokażemy realizacje!

Tworzymy skuteczne kreacje graficzne oraz materiały video, dbamy o kreatywne treści i dopasowanie przekazów do Twojej docelowej grupy odbiorców.
Po przeprowadzeniu dogłębnej analizy dobieramy strategię, którą realizujemy jak zawsze – czyli najlepiej, jak tylko potrafimy.
Poprzez niesamowicie wysokiej jakości wizualizacje 3D oraz chwytliwe, przejrzyste treści tworzymy kontent, który trafia dokładnie tam, gdzie chcemy.

Nie lubimy mówić.
Wolimy, aby efekty krzyczały za nas

Obsługa Social Media

Nie prowadzimy kont na Facebooku. My się nimi opiekujemy i zdobywamy dla Ciebie klientów!
To zasadnicza różnica. Nie wystarczy tylko założyć profilu firmowego i zaprosić do polubienia go wszystkich znajomych.
To bardzo ważne, by zadbać o odpowiednią grafikę, materiały wideo, a także rozpisać harmonogram aktywności, dzięki którym Twoja marka będzie angażująca i lubiana.
Każdy chce być lubiany, Twoja firma też.

Użytkownicy Facebooka mogą być aktywni, pod warunkiem że zachęcimy ich do zaangażowania.
W naszym teamie współpracujemy tylko z profesjonalistami, którzy realizują plany klienta oraz nasze pomysły.
Zajmujemy się tworzeniem kampanii sponsorowanych Facebook Ads, tworzymy strategie marketingowe i dobieramy najlepsze grupy targetowe.
Jeżeli potrzebujesz więcej informacji - napisz do nas!

Dobre powody, dla których jesteśmy agencją odpowiednią dla Ciebie

Odpowiednie działania na profilu

Odpowiednie prowadzenie marketingu w social mediach powinno obejmować kierowanie fanpagem, instagramem i wszelkimi innymi niezbędnymi środkami w ten sposób, aby wypromować najlepsze cechy firmy i dzięki temu ją wyróżnić w internecie!

Facebook obowiązkiem przedsiębiorcy!

Jak wiadomo Facebook to najpopularniejszy serwis społecznościowy w Polsce. Dlatego obecność Twojej firmy jest obowiązkowa.
Sprawdź jak wspólnie z naszymi Klientami stworzyliśmy coś pięknego!

Zwiększamy zaangażowanie użytkowników

Nasze działania bezpośrednio wpływają na zwiększenie zaangażowania użytkowników, wzrost liczby linków, a przede wszystkim budowania rozpoznawalności marki i jej zysków!