Prowadzenie social media - Sprzedawaj więcej

Social media

Prowadzenie fanpage dla firm

Prawie każdy ma dziś konto w social media: na Facebooku, Instagramie, Twitterze czy TikToku. Badania mówią, że w 2019 roku w Polsce było prawie 20 milionów Użytkowników Social Media. To oznacza, że jest to bardzo ważne miejsce, z którego możesz pozyskać nowych klientów.
A już bez badań i marketingu:

ilu Twoich znajomych ma konto na Facebooku lub Instagramie?

Jeśli chciałbyś do każdego z nich zadzwonić z informacją o swojej firmie, zajęłoby Ci to masę czasu. A na Facebooku lub Instagramie zajmie to nam kilka kliknięć.
Zajmiemy się również prowadzeniem konta na LinkedIn - wymiana kontaktów, profesjonalne posty i prezentacja Twojego profilu zawodowego będą na najwyższym poziomie i zagwarantują zainteresowanie partnerów biznesowych, kontrahentów i rekruterów.

Social

Twoja firma w social media tj. Facebook, Instagram, YouTube.

Social media oferta Białystok

Nie prowadzimy kont na Facebooku.
My się nimi opiekujemy i zdobywamy dla Ciebie klientów. To zasadnicza różnica. Nie wystarczy tylko założyć profil firmowy i zaprosić do polubienia go wszystkich znajomych. To bardzo ważne, by zadbać o odpowiednią grafikę, materiały wideo a także rozpisać harmonogram aktywności, dzięki którym Twoja marka będzie angażująca i lubiana.
Każdy chce być lubiany, Twoja firma też.

Użytkownicy Facebooka mogą być aktywni, pod warunkiem że zachęcimy ich do zaangażowania. W naszym teamie współpracujemy tylko z profesjonalistami, którzy realizują plany klienta oraz nasze pomysły.
Zajmujemy się tworzeniem kampanii sponsorowanych Facebook Ads. Oznacza to, że kierujemy naszą reklamą w konkretna grupę klientów.
Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, napisz do nas.

Social media 68% rynku wiadomości.

Facebook oraz Instagram są jednak idealnym miejscem pośrednim gdzieś między Twoją profesjonalną stroną internetową a klientem. Jeżeli wykorzystasz Social Media jako kanał przejściowy między klientem a sprzedażą to z pewnością osiągniesz sukces.

Social media na topie

Social media to obecnie jeden z najdynamiczniej rosnących oraz rozwijających się rynków sprzedaży.

Ogromny wpływ na wizerunek Twójej firmy

Odpowiednie prowadzenie profili social media nie jest takie proste jak się wydaje. Ma jednak ogromny wpływ na prawidłowy wizerunek firmy.

Marketing social media

Obecnie wymagane jest aby firma była aktywna w social media. Jest to niemal obowiązkowe. Już nie tylko duże firmy inwestują w SM, ale także średnie i male - one doceniają potencjał mediów społecznościowych.

Dobre powody, dla których jesteśmy agencją odpowiednią dla Ciebie

Odpowiednie działania na profilu

Odpowiednie prowadzenie social media marketing, który obejmuje m.i prowadzenie fanpage przez firmę, wykreuje jej najlepsze cechy. Co przełoży się na wzrost świadomości użytkownika, a następnie na sprzedaż.

Facebook obowiązek dla przedsiębiorców

Jak wiadomo Facebook to najpopularniejszy serwis społecznościowy w Polsce. Dlatego obecność Twojej firmy jest obowiązkowa.

Zwiększamy zaangażowanie użytkowników

Nasze działania bezpośrednio wypływają na zwiększenie zaangażowania użytkowników, wzrost liczby lików, budowanie rozpoznawalności marki.