Sklepy
on-line

Tworzymy i wdrażamy sklepy internetowe
w systemie Prestashop

Zwiększ sprzedaż w internecie – tworzymy i wdrażamy sklepy w systemie Prestashop.

4SUN.EU

Wiodący dystrybutor
paneli słonecznych w Polsce.

Tworzenie sklepów internetowych

Oferujemy Państwu tworzenie sklepów internetowych. Podlaskie województwo jest prężnie rozwijającym się regionem Polski, jednak aby iść z duchem czasu każda branża, a szczególnie handel staje przed wyzwaniem rozszerzenia bądź przeniesienia swojej działalności do sieci. Odpowiedzią na to wyzwanie jest tworzenie sklepu internetowego. Podlaskie jest siedzibą naszej firmy, jednak z chęcią zajmiemy się opracowaniem projektu dla klientów z każdej części kraju.

Warto wiedzieć!

Tworzenie sklepów internetowych Białystok składa się z kilku etapów, przez które chętnie Państwa przeprowadzimy: od tworzenia konceptu strony, przez projektowanie, wdrażanie, aż do rozwijania Państwa sklepu internetowego. Jest dla nas oczywistym, iż tworzenie sklepów  internetowych musi być procesem responsywnym, tak aby Państwa przyszły klient mógł korzystać z niego z każdego dostępnego urządzenia.  Dlatego też, na początku współpracy ustalamy grupę docelową klientów oraz layout sklepu.

Stawiamy na wygodę klienta przy robieniu zakupów oraz skuteczną sprzedaż. Przy tworzeniu e-sklepów, podlaskie nie jest tu wyjątkiem, zawsze staramy się dbać o najmniejsze detale projektu, jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie podczas całego procesu tworzenia. Sklepów internetowych jest coraz więcej na rynku, dlatego warto zainwestować w profesjonalny zespół który zapewni Państwu indywidualną oraz profesjonalną obsługę.

Nasze realizacje

4SUN.EU

wiodący dystrybutor
paneli słonecznychBigGentleman.pl

sklep podyktowany potrzebą ubierania się
dla panów o trochę większych kształtach

sklep.hydrofast.pl

sprzedaje, produkuje i świadczy usługi
w branży przemysłu leśnego i budowlanego.

Modaiszyk.pl

Sprzedaż ubrań i akcesoriów
dla kobiet

joppdesign.store

Urządzenia AGD do kuchni
i Twojego domu

Lozar.pl

Sklep z
elektronarzędziami

Tworzenie sklepów internetowych
przez nasz zespół charakteryzuje

Indywidualne

opracowywanie projektów graficznych e-sklepów oraz każdej z jego części

Tworzenie

wiadomości e-mail, która trafi do klientów po złożeniu zamówienia
+

Responsywny

projekt w stu procentach, Państwa e-sklep będzie działał na każdym urządzeniu

Optymalizowanie

sklepu pod wyszukiwarki, w atrakcyjnej cenie

4SUN.EU

Producent Paneli Słonecznych

Sklep internetowy na Prestashop dlaczego warto?

System Prestashop jest obecnie bardzo cenioną i często wykorzystywaną platformą służącą do tworzenia sklepów internetowych. Użytkownicy cenią Prestę za dużą dowolność względem ostatecznego wyglądu i łatwość zarządzania sklepem (przyjazny kokpit administracyjny nie wymagający do obsługi zamówień czy magazynu znajomości programowania).

Oczywiście wygląd to nie wszystko i wiedzą o tym osoby, które nie tylko korzystają ze sklepów jako klienci, ale przede wszystkim ci, których zadaniem jest zarządzanie nimi. Sprawia to, że nasi klienci często pytają o sklepy internetowe Białystok tworzone właśnie w oparciu o Prestashop, aby w dalszym okresie działalności móc z nich swobodnie korzystać i nie zauważać utrudnień w realizowaniu codziennych obowiązków wynikających z komplikacji na przestrzeni technologii sklepu WWW. Jest to bardzo ważne, ponieważ strona internetowa ma być dla jej właścicieli wygodnym narzędziem pozwalającym docierać do użytkowników i skłaniać ich do zapoznania się z proponowanymi produktami czy świadczonymi usługami, a nie stawać się dodatkowym ciężkim obowiązkiem, przysparzającym własnych trudności. Obsługa oraz dokonywanie wszelkich operacji i zmian jest tutaj bardzo prosta – odbywa się bowiem za sprawą czytelnego i przejrzystego interfejsu w języku polskim.

W swoich działaniach myślimy więc zarówno o użytkownikach, którzy będą z niego korzystać jako odbiorcy i potencjalni oraz ostateczni klienci, jak i o firmie oraz osobach zarządzających sklepem. Tym pierwszym zapewniamy w ten sposób przyjemną dla oka platformę, na której będą zapoznawać się z dostępnym asortymentem oraz z łatwością przejdą przez wszystkie etapy transakcji.

Profesjonalne tworzenie sklepu internetowego

Satysfakcjonujące korzystanie ze sklepu, zarządzanie nim, dodawanie i usuwanie kolejnych produktów jest uzależnione od właściwego przeprowadzenia procesu wdrożenia i dostosowania wszelkich funkcji/modułów. Planując długofalowe korzystanie ze sklepu, traktując go więc jako coś, co posłuży wiele lat, warto powierzyć zadanie zaprojektowania i stworzenia sklepu profesjonalnej i doświadczonej firmie, takiej jak nasza.

Oferujemy

najwyższą jakość usług, a każdy stworzony przez nas sklep internetowy Białystok jest jednocześnie:

  • atrakcyjny wizualnie,
  • funkcjonalny,
  • przejrzysty i intuicyjny,
  • dopasowany do indywidualnych cech danej firmy,
  • łatwy w zarządzaniu.

4SUN.EU

Producent Paneli Słonecznych

Elementy uwzględniane przy pracy nad sklepem

Każda firma ma swoją specyfikę i elementy charakterystyczne związane z codzienną pracą. Oferując tworzenie sklepów internetowych Białystok bierzemy to pod uwagę i dopasowujemy wygląd oraz kształt witryny do:

– branży klienta,
– wielkości oferty/ilości segmentów działalności,
– innych elementów identyfikacji wizualnej.

W ten sposób dany sklep staje się swoistą wizytówką i pasuje do wszystkiego, co jest związane z firmą, będąc też przedłużeniem jej wizerunku, a nie elementem oderwanym od całokształtu. W chwili obecnej Internetowi użytkownicy korzystają z różnych urządzeń, aby zapoznawać się z poszczególnymi treściami i przeprowadzać różnego rodzaju operacje, w tym transakcje kupna-sprzedaży. Jest to wyzwanie, któremu należy sprostać, dlatego tworzenie sklepu internetowego Białystok realizujemy w taki sposób, by równie dobrze, a wręcz idealnie wyświetlał się on na każdym urządzeniu i w każdej jego wielkości, bez uszczerbku na żadnej z dostępnych ogólnie funkcji. Tworzone przez nas sklepy będą więc funkcjonalne i użyteczne w równym stopniu dla posiadaczy telefonów komórkowych z dostępem do Internetu, tabletów oraz laptopów, jak i tradycyjnych komputerów typu PC. Nie będzie tutaj miało miejsce narażenie na zjawisko,
które jest widoczne na stronach niedostosowanych do takiego wymogu – na przykład ze względu na obecność w sieci od wielu lat, a więc tworzonych w czasie, kiedy przeglądarki były dość ujednolicone i nie było jeszcze powszechne korzystanie z innych urządzeń. Chodzi tutaj o nieprawidłowe wyświetlanie na innych urządzeniach, co jest niemożliwe w przypadku stron tworzonych przez nas.
Można więc z powodzeniem docierać poprzez nie do użytkowników, którzy będą je odwiedzać za pośrednictwem:

– smartfonów,
– tabletów,
– laptopów ,
– komputerów stacjonarnych.

 

Wniosek?

Są zatem odpowiednie tak naprawdę dla każdego użytkownika.

Modernizacja wcześniej stworzonych sklepów na Prestashop

Poszukując sprawdzonych usług związanych z tematyką sklepów internetowych w systemie Presta, zapraszamy na https://prograffing.pl/ – naszą stronę internetową, na której mogą Państwo znaleźć więcej informacji na temat związanych z tym usług. Oferujemy nie tylko tworzenie sklepów od podstaw, ale także modernizacje tych już istniejących. Dzięki takiemu zabiegowi można przystosować każdą stronę do nowych wymogów związanych ze zmianami technologicznymi czy tymi odnoszącymi się do obecnych trendów wizualnych. Nie ma również problemu, aby przystosować stronę do wymogów związanych z algorytmami wyszukiwarki, dostosowując ją do potrzeb pozycjonowania, a więc sprawić, by było ono bardziej efektywne i by strona miała większe szanse znaleźć się na wysokich pozycjach w rankingu dla poszczególnych, wybranych haseł. Zatem chcąc posiadać nowoczesny sklep internetowy Białystok, mając już taki starszej generacji, nie trzeba tworzyć nowego, wydając większe sumy – można taniej przeobrazić obecny, a my w tym Państwu pomożemy.

4SUN.EU

Producent Paneli Słonecznych

Mamy dużą wiedzę, skuteczne narzędzia oraz kreatywne podeście.

Przyszłością dla przedsiębiorców jest tworzenie e-sklepów, podlaskie nie może zostać w tyle.