Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Tworzenie sklepów internetowych Białystok

Prowadzisz działalność lub dopiero myślisz o jej rozpoczęciu? Nie wiesz jak sprzedawać produkty? Odpowiedzią na to pytanie jest prosta. Zgłoś się do nas. Tworzymy sklep dla dużych jak i małych początkujących marek.

Sklepy

Sklepy internetowe Białystok - warto wiedzieć

Tworzenie sklepów internetowych składa się z kilku etapów, przez które chętnie Państwa przeprowadzimy: od tworzenia konceptu oraz odpowiedniej strategii, przez projektowanie, wdrażanie, aż do rozwijania Państwa sklepu internetowego. Jest dla nas oczywistym, iż tworzenie sklepów internetowych musi być procesem responsywnym, tak aby Państwa przyszły klient mógł korzystać z niego z każdego dostępnego urządzenia.

 

Stawiamy na wygodę klienta przy robieniu zakupów oraz skuteczną sprzedaż. Przy tworzeniu e-sklepów nie jest tu wyjątkiem, zawsze staramy się dbać o najmniejsze detale projektu. Sklepów internetowych jest coraz więcej na rynku, dlatego warto zainwestować w profesjonalny zespół który zapewni Państwu indywidualną oraz profesjonalną obsługę.

Sklep internetowy na Prestashop lub Woocommerce. Dlaczego warto?

System Prestashop jest obecnie bardzo cenioną i często wykorzystywaną platformą służącą do tworzenia sklepów internetowych. Użytkownicy cenią Prestę za dużą dowolność względem ostatecznego wyglądu i łatwość zarządzania sklepem (przyjazny kokpit administracyjny nie wymagający do obsługi zamówień czy magazynu znajomości programowania).

Oczywiście wygląd to nie wszystko i wiedzą o tym osoby, które nie tylko korzystają ze sklepów jako klienci, ale przede wszystkim ci, których zadaniem jest zarządzanie nimi. Sprawia to, że nasi klienci często pytają o sklepy internetowe tworzone właśnie w oparciu o Prestashop, aby w dalszym okresie działalności móc z nich swobodnie korzystać i nie zauważać utrudnień w realizowaniu codziennych obowiązków wynikających z komplikacji na przestrzeni technologii sklepu. Jest to bardzo ważne, ponieważ sklep internetowy ma być dla jej właścicieli wygodnym narzędziem pozwalającym docierać do użytkowników i skłaniać ich do zapoznania się z produktami oraz zakupem ich, a nie stawać się dodatkowym ciężkim obowiązkiem, przysparzającym własnych trudności. Obsługa oraz dokonywanie wszelkich operacji i zmian jest tutaj bardzo prosta – odbywa się bowiem za sprawą czytelnego i przejrzystego interfejsu w języku polskim.

W swoich działaniach myślimy więc zarówno o użytkownikach, którzy będą z niego korzystać jako odbiorcy i potencjalni oraz ostateczni klienci, jak i o firmie oraz osobach zarządzających sklepem. Tym pierwszym zapewniamy w ten sposób przyjemną dla oka platformę, na której będą zapoznawać się z dostępnym asortymentem oraz z łatwością przejdą przez wszystkie etapy transakcji.

Profesjonalne tworzenie sklepu internetowego

Satysfakcjonujące korzystanie ze sklepu, zarządzanie nim, dodawanie i usuwanie kolejnych produktów jest uzależnione od właściwego przeprowadzenia procesu wdrożenia i dostosowania wszelkich funkcji/modułów. Planując długofalowe korzystanie ze sklepu, traktując go więc jako coś, co posłuży wiele lat, warto powierzyć zadanie zaprojektowania i stworzenia sklepu profesjonalnej i doświadczonej firmie, takiej jak nasza.

ustalamy strategię tworzenia sklepu internetowego

Precyzyjnie określamy Twoje cele już przed rozpoczęciem współpracy. Poznajemy Ciebie oraz Twój biznes. Określamy jakie założenia mają zostać zrealizowane, na czym najbardziej Ci zależy. Na jakiej grupie docelowej klienta.

Stała opieka kompetentnego opiekuna klienta

Stały kontakt dzięki opiece accounta. Do każdego projektu, klient dostaje spersonalizowanego doradce do którego może dzwonić lub pisać elektronicznie w każdej sprawie. Zależy nam na tym, aby klient czuł się maksymalnie komfortowo.

Duże oraz małe współprace w branży e-commerce

Jesteśmy wiarygodni. Projekty oraz firmy które z nami współpracują, mówią same za siebie. Firmy takie jak 4sun, Laserland,Soled, Niepaństwowa wyższa szkoła pedagogiki. Projekty wyróżniające się wśród swojej konkurencji, wykonane przez nas

Realizacje

4sun.eu

Sklep internetowy 4sun.eu - wiodący dystrybutor paneli słonecznych

4sun.eu

Światsupli.pl

Rebranding sklepu swiatsupli.pl

Światsupli.pl

Jftechnologie.pl

Sklep internetowy producenta profili termicznych.

Jftechnologie.pl

Redishade

Sklep internetowy Redishade.pl - Producent ECO plis okiennych

Redishade
Wszystkie realizacje

Dobre powody, dla których jesteśmy agencją odpowiednią dla Ciebie

Cross-selling - zwiększamy koszyki zakupowe, podnosimy wartość zamówienia

Cross selling to popularna metoda, która doskonale sprawdza się w świecie internetowych zakupów. Nie dopuszczamy do sytuacji, aby klient nie wiedział jaki produkt może dobrać do produktu głownego!

Dostęp do procesu tworzenia 24h/dobę. Nieustanny podgląd

Zaczynamy tworzenie sklepu internetowego na linku roboczym. Daje to Państwu możliwość bezpośredniego wglądu w proces tworzenia. Eliminujemy tym samym obawy otrzymania projektu niezgodnego z Państwa oczekiwaniami.

Integracja z Allegro. Ceneo. Co więcej WAPRO. INSERT.

Integrujemy Prestashop z serwisem Allegro.pl dajemy możliwość, wystawiania aukcji z poziomu sklepu internetowego. Używasz programów magazynowych i chciałbyś je zintegrować? Dla nas to żaden problem.