Kandydujesz na:

Młodszy specjalista ds. Sprzedaży

    Jesteś osobą ambitną, odważną, otwartą na przyjęcie wiedzy z branży IT? Jest to praca właśnie dla Ciebie! Nie oczekujemy doświadczenia wystarczy zaangażowanie do pracy i chęć poznania branży. Status ucznia/studenta będzie mile widziany!

    Czego oczekujemy?

    - realizacja założonych planów sprzedażowych,
    - aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów
    - analiza potrzeb Klientów i dostosowanie do nich oferowanych usług,
    - przygotowanie ofert dla Klientów indywidualnych,
    - budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Jakie będą Twoje zadania?

    - Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów

    Nasze wymagania

    Mile widziane

    • Organizacja pracy
    • Umiejętność pracy w zespole

    Co oferujemy?

    - interesującą, pełna wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
    - możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
    - stabilne zatrudnienie,
    - korzystne warunki finansowe
    - Multisport