Kandydujesz na:

Praktykant – social media

    Interesujesz się marketingiem i chciałbyś rozwijać się w tym kierunku? Swobodnie formułujesz myśli i przelewasz je na “papier”? Jesteś osobą kreatywną i otwartą na nowe wyzwania? To stanowisko jest właśnie dla Ciebie! Szukamy osób, którym nauka przychodzi w zawrotnym tempie.

    Jakie będą Twoje zadania?

    - Wsparcie przy tworzeniu kreatywnych pomysłów do harmonogramów publikacji na serwisy społecznościowe.
    - Pomoc w tworzeniu płatnych kampanii Facebook Ads i Google Ads.
    - Wsparcie reszty zespołu w codziennych pracach dotyczących marketingu internetowego.

    Nasze wymagania

    • Kreatywność
    • Kultura osobista
    • Social Media

    Mile widziane

    • Digital marketing
    • Organizacja pracy
    • Umiejętność pracy w zespole

    Co oferujemy?

    - możliwość odbycia praktyk studenckich,
    - czas trwania praktyki: od 3 do 5 miesięcy,
    - interesującą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
    - możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
    - pracę w nieustannie rozwijającej się firmie,
    - możliwość zatrudniania po praktykach!