Tworzenie i projektowanie stron internetowych

Strony internetowe

Tworzenie stron www najchętniej poszukiwaną usługą

Popyt na strony internetowe rośnie w błyskawicznym tempie. Wraz z nim wzrasta również podaż. Statystyki jasno wskazują, że z roku na rok dynamicznie wzrasta zainteresowania zakupami online. Wygoda związana z szerokim wyborem i nieograniczonym czasem sprawia, że każdy przedsiębiorca przenosi swoje produkty oraz usługi do sieci. Skoro wybór jest tak duży, dla właścicieli firm jest to swoista walka o klienta. W Internecie nie mają z nim bezpośredniego kontaktu, dlatego też muszą zastosować wszystkie dozwolone techniki, aby zainteresować go swoim serwisem. Zanim jednak zlecisz stworzenie strony pierwszej lepszej firmie, zastanów się, czego potrzebujesz.

WWW

Intuicyjność przede wszystkim

W dzisiejszych czasach wygląd strony jest na równi ważny, co jej użyteczność.
Odbiorca musi więc mieć łatwe, intuicyjne menu, dzięki któremu szybko znajdzie interesujące go usługi lub produkty. Czytelny interfejs jest więc niezwykle ważny. Dlatego projektowanie stron internetowych wymaga nie tylko wiedzy z zakresu programowania.
Firmy świadczące usługi takie, jak tworzenie stron internetowych muszą także biegle operować narzędziami analitycznymi. Już na etapie projektu wykonawca musi wiedzieć, w jaki sposób przygotować stronę, aby ta przyciągała uwagę potencjalnego klienta i budowała wiarygodny wizerunek.

Responsywne strony internetowe

Dzisiaj coraz częściej to smartfon zastępuje komputer. Większość operatorów daje nam nieograniczony dostęp do internetu, dlatego też coraz więcej stron przeglądamy za pośrednictwem telefonu. Producenci smartfonów również wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i wbudowują w nie coraz silniejsze podzespoły, aby sprawdzały się także w roli komputera. Decydując się na stworzenia strony internetowej, musisz dopasować się do panujących trendów i postawić na responsywne strony internetowe, które będą czytelne i intuicyjne również w ekranach niewielkich smartfonów

Projektowanie stron internetowych na miarę XXI wieku

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem (zespół z ponad 5-letnim doświadczeniem), która nieustannie analizuje potrzeby rynku, wiemy, jak wykonać stronę internetową by ta zachwyciła odbiorcę i szybowała w wyszukiwarkach na najwyższe pozycje. Opracowaliśmy technikę, która pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty w stosunkowo krótkim czasie.

Strony dostosowane do przepisów RODO

Jako jedni z nielicznych oferujemy usługi szyte na miarę, które są godne XXI wieku. Mamy świadomość nieustannego rozwoju technologii i wzrostu zagrożenia związanego z atakami hakerskimi. Dlatego też nasze serwisy odpowiednio zabezpieczamy i zawsze dostosowujemy do wymogów związanych z obowiązującymi przepisami prawa (np. RODO).

Indywidualne podejście do klienta

Nasze strony internetowe tworzymy ściśle według wytycznych klienta, niemniej jednak biorąc pod uwagę analizę rynku i wymogi wyszukiwarek. Dzięki temu uzyskujemy produkt w postaci responsywnej strony, która spełnia wymogi klienta, jest przejrzysta dla użytkownika i wysoko notowana przez wyszukiwarki. Nie zapominamy także o prędkości wyświetlania strony www, osiągamy wyniki nawet po 95/100 PageSpeed.

3 dobre powody, dla których jesteśmy agencją odpowiednią dla Ciebie

Strony dostosowane do każdej rozdzielczości

Strony internetowe tworzone przez nasz zespół dostosowane do każdego urządzenia. Od telefonów po Smart TV. Widok strony na telefonie jest niesamowicie ważny. Wiemy jak o to zadbać.

Pełna optymalizacja techniczna pod wyszukiwarki Google

Bez odpowiedniego marketingu nawet najlepsza strona internetowa nie wyróżni się w wyszukiwarkach. Optymalizujemy oraz pozycjonujemy strony.

Nowoczesny webdesign dzięki projektowaniu UX

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów. Dlatego nasze strony internetowe są nowoczesne a zarazem funkcjonalne. Nasze doświadczenie w branży pozwala nam spełnić każde oczekiwanie.